Цікаві завдання, що прокачають вашу логіку

Звісно, у дорослих більше досвіду, знань та умінь, але вони звикли до шаблонного мислення, яке не завжди йде їм на користь. Навіть фахівці стверджують, що школярі можуть швидше справитися з деякими завданнями, для яких потрібен нестандартний підхід. 

Ми підготували кілька задачок, які зможуть перевірити ваші здібності. Якщо у вас виникнуть труднощі, то не соромтеся звернутися за допомогою до першокласника. 

Дитячі завдання для дорослих: спробуй мислити більш масштабно

Задача № 1

Уявіть, що перед вами шість паркувальних місць. Вони знаходяться під такими номерами (зліва направо): 16; 06; 68; 88; 98. Між паркомісцем 88 і 98 стоїть авто. Який номер воно зайняло?

Задача № 2

Перед вами зображення із двома стовпчиками. В одному – англійські слова, а в іншому – геометричні фігури. Подивіться на приклад, за яким їх зіставили. Визначте закономірність і поєднайте решту пар. 

Задача № 3

У кішки – 3, у собаки – 3, у півня – 8. А скільки тоді в осла?

Задача № 4

На столі два ряди монет. У лівому – 4 штуки, а в правому – 5. Загалом їх 8. Як перекласти одну монету так, щоб в кожному ряду була однакова довжина й кількість монет? При цьому ряди мають бути прямими. 

Задача № 5

На зображення є ребус: яка буква має бути на місці зірочки?

Задача № 6

Є послідовність чисел: 1 = 5; 2 = 25; 3 = 125; 4 = 625; 5 =? Що має бути замість знака запитання? 

Відповіді:

1. Якщо числа перетнути догори ногами, тоді можна побачити, які справжні номери паркомісць. Отримаємо послідовність: 86, ??, 88, 89, 90. Не вистачає числа 87. 

2. Секрет криється в тому, що слід звернути увагу на обриси слів і на кількість “хвостиків” в них. Слово під номером 2, fish, наприклад, відповідає четвертому зображенню. 

3. Маються на увазі звуки, які видають різні тварини.  Півень каже “кукуріку” – вісім букв, а осел “іа” – всього дві.

4. Все дуже просто: потрібно взяти крайню монету з правого ряду і покласти її зверху на монету, що стоїть на початку кута.

5. У ребус зашифровані дні тижня. Відповідно, замість зірочки має бути буква “Ч”. 

6. Відповідь ховається у самому завданні 5 = 1. Послідовність продовжувати не потрібно. 

А скільки у вас правильних відповідей? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector