Цікаві завдання зі стереокартинками, щоб натренувати свій зір

Напевне, ви вже пригадали ці картинки, які ще кілька десятків років тому були на кожному зошиті. Зазвичай, на задній частині обкладинки можна було натрапити на таке дивне та яскраве місиво форм та кольорів. Хтось переконував, що може розгледіти в нього окремі деталі і навіть цілі зображення, а хтось здивованого поглядав на світлини, знизуючи плечима. 

Насправді ж ці малюночки називалися стереокартинками. І, попри свою нетиповість, вони дуже корисні для тренування зору. Та й уяву розвинути теж допомагає. Одразу ж побачити заховане там зображення важко. Потрібно декілька хвилин, щоб очі звикли до кольорів і виділили серед них щось одне. 

У стереокартинках цікавий не тільки сам процес пошуку деталей. Крім того, вони допомагають покращити зір і, ясна річ, натренувати увагу.

 

Раніше про стереокартинки ми знали небагато. Більшість людей навіть не дозволяла своїм дітям розглядати ці премудрі фігури. Були переконані: це навпаки шкодить очам. Насправді в той момент батьки сильно помилялися. Подібне заняття дуже корисне та навіть необхідне. Стереокартинки впливають на ваш зір не гірше, ніж читання книги. 

Також вам варто погратися з цими завданнями, якщо ви постійно носите лінзи. 

Більшість офтальмологів радять своїм пацієнтам використовують стереокартинки для профілактики. Сьогодні посадити зір для нас не проблема з такою кількістю гаджетів. Далі нам залишається тільки купити окуляри або контактні лінзи. Утім, від них зір падає ще сильніше. Адже за таких умов м’язи очей майже нічого не роблять. А напружити і розробити їх допоможуть саме стереозображення.

Пошепки

Як побачити приховане зображення

Спосіб 1

Піднесіть картинку до носа і повільно відсувайте її від обличчя сантиметрів на 20–25. При цьому не скошуйте зіниці, не напружуйте та не мружте очі. Намагайся просто сфокусувати погляд на картинці.

Спосіб 2

У цьому випадку одразу розташовуємо світлину якнайдалі від себе. У середньому це 40-60 см. Тепер прикладіть до картинки вказівний палець і повільно підсувайте фото до обличчя. Дивитися найкраще просто на палець. Через кілька секунд ви почнете розрізняти нові обриси на картинці.  

Спосіб 3

Один із найпростіших, але водночас найдовших. Для початку зафіксуйте картинку перед собою. Гляньте на неї розфокусованим поглядом. Розслабте м’язи очей. Незабаром ваш мозок збирати деталі стереокартинки докупи. Згодом ви побачите заховану картинку.

Слід попередити, що новачки можуть відчувати деякий дискомфорт, коли спробують скористатися одним із вищеперелічених способів. Втім, це цілком нормально. Для початку слід звикнути. Просто старайтеся не перенавантажувати зір і не перенапружувати очі. Усе поступово.  

Тож тренуйте уважність і хай щастить!

Стаття містить інформаційний та ознайомлювальний характер і не може замінювати методи традиційної медицини та косметології. Цей матеріал не має науково доведеної лікувальної дії. Завжди консультуйтеся зі своїм лікарем з питань, що належать до стану вашого здоров’я.

Вдалося побачити щось на картинках?

Що змогли розгледіти?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Adblock
detector