Цікавий та красивий декор із природних матеріалів (20 фото)

Природа щороку абсолютно безкоштовно дарує нам безліч природних матеріалів, придатних для творчості. Процес створення вироби з природного матеріалу своїми руками розвиває художній смак, мислення, пам’ять дитини, закріплює сенсорні навички, виховує посидючість. Але найголовніше — можна весело і з користю проводити час разом з друзями, радуючи виробами себе та інших.

Природа — найкращий художник, вона створює такі природні матеріали, які в умілих руках перетворюються на витвори мистецтва!

Використання додаткового матеріалу залежить від задуму, майстерності дітей, ступеня розвитку уяви!

Необов’язково використовувати один природний матеріал, можна взяти кілька і зробити з них приголомшливі композиції!

Сама легка і доступна робота навіть для малюків — це аплікація з листя. Якщо ви вперше разом з дитиною робите композицію, запропонуйте їй картинку, яка буде служити шаблоном.

Для кріплення дрібних деталей можна використовувати клейовий пістолет.

Ось що можна зробити з колосків!

Щоб зробити просту композицію, вам потрібне рівне сухе листя. Покладіть його під прес або в книгу. Через два дні матеріал готовий.

Щоб створити красиву річ із природних матеріалів, вам знадобляться додаткові інструменти і матеріали.

Літо і осінь — чудовий час, щоб заготовити матеріали на весь рік.

Оригінальний підсвічник!

Хвою можна збирати в будь-який час року у хвойних лісах біля сосен, ялин, кедра. Вона дуже часто використовується як доповнення при виготовленні іграшок: вусиків метелика, голок у їжака, спіднички у ляльки. Краще застосовувати в роботі зелену хвою.

Можна власноруч зробити ось такі дитячі гарні статуетки.

Збирати листя краще восени, коли воно особливо красиве. Листя дуба, клена, каштана можна використовувати для створення всіляких аплікацій.

Плоди каштана мають яскраво-коричневе забарвлення і блискучу поверхню, тому з них виходять відмінні вироби з природного матеріалу своїми руками.

Звичайні гілки і палиці можна використовувати і як самостійний елемент декору, при цьому вироби виглядають дуже стильно і робляться неймовірно легко.

Шишки часто застосовують для імітації тулуба тварин чи птахів, людей або вигаданих персонажів. Для роботи найкраще використовувати нерозкриті шишки, адже з ними працювати набагато легше.

Соснові шишки потрібно збирати на вологому грунті, так вони краще зберігаються.

Забавна сова — одна з найулюбленіших дитячих виробів з каштанів.

Найчастіше з шишок роблять прикраси до нового року, розвішуючи по дому соснові гірлянди, імпровізовані ялинки в горщиках. Шишки дозволяють створити з них практично весь новорічний декор. 

А ви пробували робити декор власноруч?

Lida
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: