Цілих 5 годин новонароджене слоненя гірко плакало на самоті, тому що мама відмовлялася його любити

Неймовірно, але величезні слони є одними з найбільш чутливих тварин. 

Дослідники, які вивчали цих ніжних гігантів протягом багатьох років, виявили, що вони утворюють глибокі емоційні зв’язки з членами своїх родин. Так само, як люди!

Слони вміють по-справжньому радіти і засмучуватися. Зазвичай, вітаючи один одного, вони голосно сурмлять і шумно труться лобами, а з їхніх очей тече якась рідина. Сльози радості?

Крім того, у слонів є унікальний спосіб показати свою печаль і біль. Одні надовго замовкають, коли помирає хтось рідний. Інші відмовляються залишати тіло мертвого родича протягом декількох днів.

Кинуте дитинча декілька годин плакало в китайському зоопарку 

Нещасне слоненя на ім’я Чжуан Чжуан проплакав на самоті цілих 5 годин, тому що мама його кинула!

Малюк народився в зоопарку Shendiaoshan Wild Animal Nature Reserve в місті Рунчен (Китай) в серпні 2013 року. Відразу після пологів мати-слониха наступила на сина і вдарила його об стіну.

View image on Twitter

Хоча співробітники зоопарку повернули слоненя матері, вона знову напала на нього, змусивши забрати дитинча з вольєра. Бідний кинутий малюк був так убитий горем, що продовжував плакати, навіть перебуваючи в безпечному місці.

На щастя, слоненя не сильно постраждало, тому співробітники зоопарку зуміли виростити його без матері.

Це велика трагедія, коли мати відмовляється дбати про свою дитину, навіть якщо вони є всього лише тваринами. Це маленьке слоненя, можливо, стало жертвою післяпологової депресії, оскільки його мати погано себе почувала після пологів.

Після того, як Чжуан Чжуан показали в місцевих новинах, багато любителів тварин були неймовірно зворушені його історією. Вони ділилися своїми коментарями і бажали бідній тварині всього найкращого.

Сподіваємося, що Чжуан Чжуан все ж зуміє відновити стосунки зі своєю матір’ю. Адже немає кращого слона, ніж щасливий слон!

I
Загрузка ...