Цінуйте та любіть себе, бо вашим дітям потрібна щаслива та здорова мати!

Діти завжди беруть приклад зі своїх батьків.

У них потрібно вкладати все найкраще та бути хорошим взірцем, щоб виховати впевнену в собі, самодостатню особистість. Майбутнє дітей в наших руках.

Сьогодні я хочу розповісти про жінку, яка все життя присвятила сім’ї. Вона була настільки захоплена справами чоловіка та дітей, що цілком забула про себе. За такими сімейними клопотами проходили будні. Вона перестала дарувати собі радість, рідко ходила на шопінг та не проводила романтичні вечори з коханим.

Жінка всім серцем вірила в те, що її рідні гідно оцінюють усі старання, але трапилося все навпаки. Після концерту у школі, донька зауважила, яка у її подруги сучасна та весела мама. Завжди стильно виглядає.

В цей момент жінка глянула на себе в дзеркало й побачила змучену та недоглянуту особу в широкій футболці та джинсах. Вона зрозуміла, що нікому не потрібна її гіперопіка, всі хочуть бачити перед собою гарну, щасливу, здорову та життєрадісну жінку.

З цього моменти життя сім’ї вкрай змінилося: сніданок вони готували разом та розділили всі обов’язки по дому між собою. Жінка почала більше часу приділяти собі, а діти та чоловік дуже раділи таким змінам.

Сім’я стала набагато щасливішою.

Цінуйте та любіть себе, бо це – запорука вашого щастя.

Що ви думаєте з цього приводу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector