Цьогоріч на День закоханих чоловік мені розкішний подарунок зробив. Та свекруха мало не луснула, як його побачила

Для мене з Марком День закоханих – подвійне свято. Саме цього дня п’ять років тому ми познайомились. А рівно за рік він мені й пропозицію зробив. Ми побралися і стали батьками прекрасної дівчинки – Златки. 

Я завжди дякувала Богові за такого чоловіка. Ми жили в злагоді й взаєморозумінні. Мріяли про другу дитину. Кредит на квартиру взяли. А тоді все змінилось – почалась війна і коханий пішов захищати нас.

Він вже понад рік на фронті. Нам з донькою дуже важко. Свекруха, котра живе неподалік, зовсім не допомагає. Навіть навпаки – вважає, що то я мою з малою дитиною до неї їздити та пакунки привозити. Часом від розпачу я плачу. А тоді дзвонить Марк і вмить стає краще.

 – Маленька, тримайся! Я з тобою! – ці слова дієвіші за будь-які ліки.

За весь період чоловік лише раз був у відпустці. Більше не вдається. Та час від часу він робить мені сюрпризи, замовляє квіти, цукерки. Утім на свято він вирішив потішити мене серйозно. Купив мені дорогий телефон, про який я так мріяла. Ще й сказав, що тепер я зможу робити якісні фото нашої донечки. 

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

На вечір до мене приїхала свекруха. Вочевидь вона переймалася, щоб я раптом не пішла святкувати з кимось іншим. Та ми з донькою були вдома. Без зайвих думок я вирішила похвалитися:

 – Подивіться, який подарунок мені зробив Марк!

Пошепки

 – Телефон? І скільки він коштує?

 – Тисяч 20, – сказала я, суттєво зменшивши суму.

 – Ви що, подуріли? Я так бідую, а Марк марно гроші викидає?

 – Чого марно? Це подарунок! Він так хотів.

 – А в тебе що в голові порожньо? Не розумієш, що зараз такі гроші витрачати? Війна за вікном. Краще б складали, про всяк випадок. 

Я не знала, що казати. Присоромила вона мене. Почувалась жахливо, вже й радості жодної. Потім свекруха ще й Марку подзвонила, поскаржилась, що вона бідує, а ми тут з жиру бісимось. 

Коли вона пішла я просто розплакалась. Невже ми так жахливо вчинили? В мене таке важке життя, сон втратила від стресу, ніколи не знаю, чи чоловік виживе. Невже я не заслужила на цю радість? Невже мій Марк не має права зробити мені такий подарунок?

Більше цікавих життєвих історій тутhttps://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector