Ця дівчина народила дитину таким способом, яким не народжувала ще жодна жінка

Сьогодні ми вам розповімо про справжні чудеса, які трапилися в парі Малін та Клас з Гетеборга. Вони справжні щасливчики!

Пара проживала в шлюбі вже давно, вони кохають один одного, але був один маленький нюанс: вони не могли мати дітей. Ця обставинна створювала справжній дискомфорт в стосунках. А діло було у Малін, у якої вроджена аномалія: вона народилася без матки. 

Лікарі їм запропонували єдиний варіант: сурогатне материнство. Чоловік та жінка не могли наважитися на таке, але за цей час медицина не стояла на місці, і в жінки з’явився шанс самостійно народити. 

«Це справді щось нове в медицині, але мало хто про це говорить», — каже професор.

В університеті Гетеборга проводився експеримент, для якого було відібрано 9 жінок без матки. Причиною відсутності органу у кожної були різні: або вроджена патологія, або видалення через рак. Отже, фахівці трансплантували Малін матку її 60-річної родички. В цієї жінки вже було двоє дітей, тому вона одразу погодилася допомогти. 

Операція пройшла успішно, правда, лікарі ще мали сумніви, чи допоможе це жінці завагітніти. Але через рік сталося справжнє диво: Малін завагітніла. А згодом на світ народився здоровий малюк. Правда, лікарі не стали ризикувати та зробили кесарів розтин.

Його назвали Вінсент. Мама і малюк почувають себе добре.

Пара надзвичайно щаслива, адже вже втратили надію на те, що зможуть самостійно зачати малюка.

Медицина дійсно не стоїть на місці і з кожним роком демонструє все нові та нові досягнення.

А вас здивувала ця історія? 

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: