Ця історія вселяє віру у справжню любов! Це ж треба так: побачити жінку в рекламі, закохатися і прожити з нею все життя!

Кажуть, мріяти не шкідливо. Тому я, як і сотні інших жінок по всьому світу мріяла про нього. Талановитий, харизматичний і занадто симпатичний Майкл Кейн розбив далеко не одне жіноче серце… Коли заявив про роман із чарівною Шакірою Бакш. Але ж яка ж них вийшла гарна пара!

Майкл Кейн, до речі, міг і не стати завойовником жіночої уваги. Бо в кіно потрапив майже випадково. Він походив із бідної багатодітної родини, де батько був звичайним вантажником, а мати працювала то кухарем, то прибиральницею… Більшість однолітків Майкла вже відбувала термін у виправних колоніях для неповнолітніх, у той час, як за долю майбутнього актора взявся священник місцевої церкви. Він дуже переймався долею бідного хлопчика, тому і віддав його театральну студію. На перевиховання.

Чи подобалась там Майклу, чи ні, та згодом він зрозумів, що великих грошей там ніяк не заробиш. Настали скрутні часи й Кейн пішов в армію за контрактом. В освіті на той момент він остаточно розчарувався, тож життя занесло його спочатку в Берлін, а потім і в Корею на службу.

Але ніщо не вічне: після закінчення контракту юнак повернувся до рідного Лондона і навіть влаштувався працювати в театр. І хоч головним його обовʼязком було займатися декораціями, але талановитий хлопець не пропускав можливості дізнаватися більше про професію актора. Наслухався, надивився та й собі став вийшов на сцену: усього кілька місяців знадобилось Майклу Кейну, аби опанувати акторську майстерність. 

Так і почалась найцікавіша сторінка життя Кейна. В театрі він познайомився з Патрицією Хейнс, яка народила йому чудову донечку. Щоправда, шлюб їхній тривав не дуже довго, всього 7 років. Тоді Майкл пустився берега і пристав на розгульне життя. Випивка, жінки… Так його все це закрутило, що, здавалось, вибратись із цієї прірви він не зможе.

Усе змінила одна реклама, яку актор побачив по телевізору. Неймовірна дівчина, що рекламувала Maxwell House, назавжди полонила серце холостяка. Він знайшов її номер, телефонував, запрошував на побачення…

Кейн отримав 11 відмов, поки Шакіра Бакш, нарешті, не погодилася з ним зустрітися. «Я закохався в неї приблизно через 8 хвилин, а вона в мене — через 2 години», — говорить актор про зустріч.

Пошепки

Шакіра згадує, що Кейн виявився зовсім не таким, яким вона його собі уявляла. У кіно він виглядав агресивним, а в реальному житті був чарівним і дуже м’яким — людиною, з якою їй хотілося б провести якусь частину свого життя.

Історія цього великого кохання триває вже майже 50 років.

Саме справжні почуття повернули актора до життя: як звичайного, так і професійного. Він назавжди попрощався з алкоголем, почав менше палити і став зразковим сім’янином. 

Солодка парочка, до речі, і досі радує фанатів своїм коханням. Шакіра супроводжує чоловіка в далекі відрядження, завжди з’являється з ним на червоних доріжках і ніколи не відпускає його руку.

Як каже сам Майкл, секрет таких довгих і щасливих стосунків дуж простий: просто кожен повинен мати свою ванну кімнату.

А вам подобається цей актор? Які фільми з його участю бачили?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector