Ця пронизлива історія, не дає мені спокою вже більше 20 років

Ця пронизлива історія безглуздої сварки і болючої розлуки моїх батьків, не дає мені спокою вже понад 20 років.

Нехай вона стане хорошим прикладом і уроком для тих хто не вміє прощати. В останні роки, мама розповідала мені декілька разів про те, як вони познайомилися з татом. Я теж хочу поділитися цією історією, щоб було зрозуміло чим все закінчилося …

Можливо, хтось пам’ятає дитячу гру в скарби. Коли за будинком або десь на галявині, діти закопують свої маленькі скарби.

Риють ямку і складають в неї щось важливе. Наприклад, красиву наклейку від жуйки або кульку від підшипника. Ставлять позначення, де був закопаний скарб, а на наступний день його шукають. Мої мама і тато, в дитинстві жили в сусідніх дворах. І познайомилися саме під час такої гри в скарби.

Мама сховала свій скарб, і буквально через годину почався дощ, який змив всі сліди … В той день, вона закопала бабусину брошку, яку потайки стягнула з дому.

Ну дітьми були, що з них взяти …

Вдома маму звичайно насварили за те що вона так нерозумно обійшлася з біжутерією, і заборонили виходити з дому. Зі слів мами, тато вже тоді був у неї закоханий, і сидів на лавці біля під’їзду цілими днями, чекаючи коли її нарешті відпустять погуляти. Але маму відправили на літо в село.

А батько з батьками незабаром переїхав в інший район. Так їх шляхи розійшлися. Через 10 років, вони знову зустрілися. На той момент їм обом уже було по 18 років.

Несподівана зустріч, перетворилася на повноцінне перше кохання … Від цього роману я і з’явилася. Одружилися. Батько відслужив в армії, повернувся і вони одружилися. Через вісім років і стався фатальний інцидент.

Мама з татом і друзями справляли День народження і дуже багато випили.

Одна з маминих подруг, скористалася станом мого батька і просто залізла на нього, задерши плаття.

У цей момент і зайшла в кімнату мама. Побачила це все і роздратувалась. Ніякі пояснення тата не допомагали. А подруга ця зловтішалася і говорила що помстилася моїй мамі, за те що та у неї хлопця в школі відбила …

Коротше просто жесть.

Мама була непохитна і подала на розлучення.

Батько в розпачі зібрав речі і поїхав за контрактом в Чечню, тоді як раз йшла війна. Уже через місяць нашій бабусі, мамі батька, прислали похоронку, а потім цинкову труну. Мама не пустила на похоронах жодної сльози. Просто мовчки дивилася. А незабаром, приїхав товариш по службі батька ….

Він не став проходити далі порога.

Просто простягнув мамі згорток, і сказав.

– Великокаліберним в плече, він жив ще хвилини півтори, просив вам це передати.

Коли він пішов, мама сіла на табурет в передпокої, розгорнула згорток і побачила брошку, яку закопала і не змогла знайти в дитинстві.

Після цього вона закрилася в кімнаті і ридала кілька днів.

Через дурний вчинок, і підлість, йому довелося померти, щоб заслужити прощення …

Любіть один одного. Гордість, це найгірший спосіб зберегти щастя і любов …

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Adblock
detector