Тут, дерева і кущі перетворюються в котиків! Один з найбільш чудових «садів» на планеті

Британський дизайнер Річард Сондерс прославився серією ілюстрацій, на яких коти зображені у вигляді декоративних кущів.

У британському графстві Хартфордшир проживають два його співавтори: вже немолодий художник-сюрреаліст Річард Сондерс і його неймовірні коти-кущі. 

70-річний Сондерс створює образи котів з кущів, підміняючи ними на фото справжні чагарники і дерева. Для цього він використовує програму для фотомонтажу.

На всіх зображеннях можна побачити одного і того ж кота. Це улюбленець Річарда породи російська блакитна по кличці Толлі. На жаль, з лютого 2016 року його вже немає в живих. Але він дотепер надихає художника.

Одна з його найпопулярніших робіт — кіт, який п’є воду з озера. У соцмережах її переглянуло понад 3 000 000 людей. Сондерс відзначає, що не думав, що його творчість стане настільки популярною. Він не збирався заробляти на цьому. Просто він робив те, що йому подобалося.

Зараз незвичайні знімки Сондерса можна купити.

Своїми роботами художник ділиться в Фейсбуці. Половина підписників пише, що мріють побувати в такому саду, якби він існував насправді. А чверть і зовсім відмовляється вірити, що ці коти несправжні. Хоча Сондерс всюди пише, що їх не існує. Ще б пак, вони виглядають як реальні!

Ось що значить вибрати правильне хобі: і задоволення приносить, і гроші заробляєш. Якщо вам сподобалися ці незвичайні фото, поділіться ними з друзями. Їм точно буде цікаво!

Виглядає приголомшливо, чи не так?

Lida
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: