Твій – не той, хто тебе хоче, твій той, хто тебе береже

Знаєш, як чоловік, якому ти сподобалася буде проявляти свої почуття? Ти помітиш його турботу. Як він з брутального та серйозного мачо перетвориться в ніжного та ласкавого хлопчика.

У нього буде безліч питань: «Ти сьогодні поснідала?», «Ти одягнула пальто? на вулиці сьогодні прохолодно», «Ти погано себе почуваєш? Я зараз приїду!».

Коли у нього є до тебе почуття, то він всіма способами намагається оточити тебе теплом, захистити, оберігати, зігрівати. Він часто тобі телефонує, відправляє ніжні повідомлення, цікавиться як у тебе проходять справи на роботі, і зовсім не думає про те, що нав’язується тобі.

Він підставляє тобі своє сильне чоловіче плече. Єдине, що його хвилює – це твій спокій і твоя безпека.

Він хоче, щоб ти стала кращою версією себе, а для цього він завжди поруч, підтримає тебе та десть пораду, якщо вона тобі знадобиться. Коли він щиро закоханий у тебе, то готовий покласти під ноги увесь світ, тільки щоб ти була по-справжньому щаслива та усміхнена.

Ти завжди для нього в пріорітеті, він думає про тебе весь час, хоче бути поруч з тобою. Він вважає тебе частиною свого життя, а тому не дозволить жодній людині тебе образити.

Якщо ж він може спокійно прожити декілька днів без твого голосу, не дізнавшись як ти себе почуваєш, то вибач, але ти для нього просто “зручна”, він проводить з тобою гарно час, і не більше.

Не потрібно малювати собі казкові замки та вигадувати почуття, яких немає.

Твій чоловік – це той, хто тебе не тільки хоче, твій той, хто тебе береже.

А ви погоджуєтеся з написаним?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Lida
Adblock
detector