– Твій син ніколи не отримає спадок! – Після цих слів я збагнула, що свекор нас ненавидить. І лиш згодом дізналась причину

Навіть після весілля чоловік не знайомив мене з батьками. Це було дуже дивно. Та згодом я заспокоїлась, подумала, що вони пиячать чи щось схоже, тому йому соромно. 

Ми жили в місті, квартиру орендували. Чоловік заробляв нормально, але після народження дитини нам стало важко. Часто доводилось позичати. Моя мама допомагала, але вона сама на одну пенсію живе. І тут раптом чоловік прийшов з роботи і заявив:

 – Завтра поїдемо до моїх батьків?

 – Нащо?

 – Хочу, щоб вони знали, що онука мають.

Я мовчки погодилась. Наступного дня ми вирушили в дорогу. Виявилось, свекри живуть в селі, поруч із містом. Зараз там земля на вагу золота, усі багатії будуються. І уявіть мій подив, коли ми під’їхали до великого двоповерхового будинку.

 – То твої батьки заможні?

 – Тато колись обіймав керівну посаду в колгоспі. Зараз в них багато землі, здають в оренду. Та ми посварились. І тепер батько сказав, що мені нічого не залишить. Сподіваюсь, онук змінить його рішення. 

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Пошепки

Зустріли нас дуже стримано. Свекруха заварила чай, та навіть пообідати ніхто не запропонував. Онук їм наче й сподобався. Але свекор суворо сказав:

 – Це нічого не змінює. Ми все залишимо Аліні!

 – А хто така Аліна? – не витримала й спитала я.

 – Донька твого чоловіка, від якої він відмовився.

Раптом я відчула, що земля йде з-під ніг. Ми поїхали додому і тут чоловік все розповів. В юнацькі роки він зустрічався з дівчиною з села. А коли вона завагітніла – батьки примусили його з нею одружитись. Та він її не кохав, тому врешті покинув. Згодом його колишня загинула, потрапила в аварію, а доньку забрала бабуся до Італії, бо ж рідний тато не сходів. Там вона й зростає.

Батьки ж і досі йому не пробачили. І заповіт написали на Аліну. 

Вислухавши все це, я вирішила покинути чоловіка. Він так довго брехав мені. Та й, що він за людина, якщо залишив дружину з дитиною? 

Скажіть, що мені робити? Можна пробачити таке чи ні?

Більше цікавих життєвих історій тутhttps://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector