– Твій золотий татко нас покинув голих-босих! Швидко ти про це забула! Квартира очі замилила?!

Коли мама була вагітна мною, батько пішов з сім’ї, бо не був готовий до відповідальності. Тому вона виховувала мене сама, старалась, аби у мене було все необхідне, не шкодувала своїх сил та викладалася наповну. Родичі, друзі, знайомі дуже шкодували мою маму, але вона просила цього не робити, мовляв, нема потреби.

Згодом, вона вдруге вийшла заміж за чоловіка, який зміг замінити мені батька. Проте у мене було прізвище рідного тата і з дитинства я знала, що десь у світі є людина, яка є моєю кровинкою. Коли мені виповнилось 18 років, в мене виникло нестримне бажання знайти тата та познайомитись з ним. Знайти його було складно. Але мені все-таки це вдалося. Я дізналась, що він мав дружину, але окрім мене, в нього дітей не було. 

Я наважилась на телефонну розмову з батьком, але, на жаль, він не захотів зі мною розмовляти. Тоді я вирішила забути про це і жити далі так, як є. Через декілька років я вийшла заміж, але у нас з чоловіком не було власного житла, тому ми жили у двокімнатній квартирі з моєю мамою. Коли у нас народилась дитина, нам почало дуже бракувати простору, але коштів на власне житло не було. Одного разу мені зателефонував нотаріус  та попросив з’явитися. Коли я прийшла, мені повідомили про те, що мій батько помер та залишив для мене однокімнатну квартиру. Зізнаюся, було дуже неочікувано, але приємно.

Коли я прийшла додому, почала радісно розповідати про те, що мені сказали у нотаріуса, адже нарешті тепер у мене є власне житло. Однак моя мама та вітчим якось дивно відреагували. Мама почала вмовляти мене відмовитись від квартири, мовляв, нам нічого не потрібно від цього негідника. Але чому? 

Пошепки

По-перше, він мені ніколи не допомагав, то хоча б це буде компенсацією, а по-друге, нам справді потрібна ця квартира, бо якщо я відмовлюсь, тоді спадок перейде державі. А сама я можу її продати та купити нормальну квартиру вже в нашому місті.

Все б нічого, але мама категорично проти. Кожного дня влаштовує мені скандали. 

Як пояснити їй, щоб не посваритися? Хіба це не гарна можливість, коли я вже доросла, почати жити краще життя, маючи власне житло? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector