Твоя людина подарує тобі найголовніше – Тебе…

Звичайно, що у цієї любові немає теж гарантій, крім однієї важливої – той, хто її пізнає, ніколи більше не погодиться на щось інше!

Буває так, що доля дарує тобі неймовірний досвід в коханні. Такий досвід може прийти досить спонтанно, швидко, а ти будеш думати, що це не заслужено. Але згодом, ти відчуєш, що все, що було до того, було зовсім не твоїм. Ти не перестанеш одразу ж знецінювати своє минуле, але ти акуратно його знімеш, як гарну сукню, яка пошита точно не на тебе. Комусь вона точно підійде, але не тобі!

З любов’ю відбувається аналогічна ситуація!

Вона або підходить тобі, або ж ні! Може бути й так, що ти довго будеш переконувати себе, що це твоє, що так потрібно!

Але якщо тобі пощастить у житті, то тобі вдасться дізнатися про те, як може бути! Назад після цього вже точно не захочеться.

Любов, яка до тебе прийде, буде не на показ, не для всіх.

Така любов огорне тебе неймовірною хвилею емоцій. А ще, вона буде легкою та ніжною. Тобі не потрібно буде доказувати щось партнерові та дратуватися через дрібниці.

Ти зрозумієш, що не потрібно постійно шукати правильні слова, не потрібно щодня одягати маски, не потрібно стояти постійно перед вибором – правильно ти вчинила, чи ні!

Твоя людина подарує тобі найголовніше – тебе!

Ось яка суть цієї любові.

Любов – це не самопожертва. Тобі повинно бути з людиною спокійно та добре. Ніхто не має права власності на тебе. 

Любов – це безцінний дар.

Любов допомагає встановити прекрасний та міцний зв’язок між двома серцями, яким просто добре один з одним.

У такої любові немає гарантій, крім однієї – той, хто відчує та розпізнає її, більше ніколи не погодиться на щось менше!

А ви погоджуєтеся з написаним?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Lida
Adblock
detector