Твоя людина подарує тобі найголовніше – Тебе…

У жодної справжньої любові немає 100% гарантії, крім однієї – той, хто її пізнав, ніколи не погодиться на підробку.

Буває так, що ти можеш отримати неймовірний досвід в коханні. Такий досвід, який раптово звалився тобі голову. І в один прекрасний момент, ти починаєш розуміти, що все, що було до того, було зовсім не твоїм. Ні, ти не починаєш знецінювати минуле, але акуратно знімаєш “тісний” одяг, який пошитий не для тебе. На комусь іншому, ця річ буде чудово виглядати, але не на тобі, як не підганяй її під свої параметри. 

З любов’ю, ідентична ситуація.

Вона або створена для тебе, або ні. В якійсь любові, ти можеш знаходитися досить довго, думаючи, що вона приготовлена саме для тебе.

Якщо тобі пощастить в житті, і ти дізнаєшся, як насправді може бути – назад повертатися вже точно не захочеться.

Любов, яка призначена виключно тобі, буде справжня, не на показ.

Така любов буде грунтуватися на взаєморозумінні та повазі, без великих притирань і підготовок. Вона буде легкою та спокійною. Твоя душа буде співати та квітнути від щастя.

Не потрібно буде одягати маски, та постійно підбирати правильні слова. Справжня любов навчить тебе насолоджуватися нею сповна.

Твоя людина дарує тобі головне – ТЕБЕ …

Ось така різниця!

Любов – вона показує тобі, що ти маєш право на самого себе. І той, хто беззаперечно тебе полюбить, зробить все, щоб ти стала кращою версією себе.

Це безцінно.

Вам буде добре у всіх значеннях цього слова. У вас з’явиться нерозривний зв’язок. Ви будете насолоджуватися один одним.

Звичайно, що у цієї любові немає жодних гарантій, крім однієї – той, хто пізнає її, більше ніколи не буде погоджуватися на підробку!

А ви вірите в справжню любов?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Lida
Adblock
detector