Твоя свекруха ще в молодості мені багато прикрості робила. Гадюка ще та. Неодноразово чула, як намовляла свого сина про те, що ти дитину не від нього народила

Чоловікові не вистачило духу стати на мій захист, і я просто опинилася на вулиці.

До того ж у мене ще маленька дитина на руках, на вулиці – листопад місяць, холодно. Все через конфлікт зі свекрухою, вона навіть не пошкодувала свого онука, прогнала і все. Чоловік не підіймав слухавку, оскільки був у відряджені. Просиділа в під’їзді, а потім пішла до батьків, вони проживають в сусідньому будинку. Матір не демонструвала захоплення, адже в їхній квартирі для мене з дитиною не було місця. 

В батьківській двокімнатній квартирі ще проживає мій брат з дружиною та дітьми. Рідні мені поставили умову – я зможу проживати з ними, якщо буду всіх обходити. В мене на той момент вибору не було, тому я погодилася, сама з нетерпінням чекала, коли приїде вже мій коханий з відрядження і вирішить цю ситуацію.

Той період був просто жахливим, на руках дитина, яка потребує постійної уваги. Окрім того, мені потрібно було вставати о 5 ранку, щоб зготувати всім сніданок, потім відвести племінників до дитячого садка. Приходила додому, а там вже треба перемити весь посуд та й приступати до приготування обіду. Немовля скиглило, оскільки дитині просто не вистачало матусі. Натомість матір з братом кривилися й говорили:

– Нехай поплаче, дітям це корисно. Йди щось роби, а не тягай дитину. Тому твій син постійно скиглить, бо ти йому спокою не даєш.

Такого від рідних я не очікувала, навіть не могла повірити в те, що ми стали настільки чужими. Вночі заливала подушку слізьми, оскільки розуміла, що у відповідь нічого сказати не можу – мене б одразу виставили за двері.

Далі заспокоювала себе лише приїздом чоловіка, і ось цей день настав. Тоді я одягла сина й помчала на вокзал. Чоловік вийшов з вагона, я зі сльозами щастя кинулася до нього на шию, а він відчепив від себе мої руки, розвернувся і пішов, не сказавши ні слова, і навіть не глянувши на дитину. Такого я точно не очікувала, що ж таке трапилося? Куди мені тепер податися з сином? Постійно проживати з мамою я не зможу, в мене вже не було сил повертатися туди.

В той день я просто сиділа на дитячому майданчику і роздумувала про своє життя. Пройшло декілька годин, як пролунав телефонний дзвінок:

– Приїжджай, я все знаю. Допоможу чим зможу.

На іншому кінці слухавки говорила бабуся мого чоловіка. Я одразу взяла сина й помчала до неї.

– Твоя свекруха ще в молодості мені багато прикрості робила. Гадюка ще та. Неодноразово чула, як намовляла свого сина про те, що ти дитину не від нього народила. А коли він поїхав у відрядження, то взагалі сказала, що ти переїхала до коханця. Ну як так можна?

Пошепки

Тоді я залишилася в баби Мані, ми практично одразу знайшли спільну мову. Так сталося, що у нас, окрім один одного, більше нікого й не залишилося, тому дуже цінували ці стосунки. Як тільки сину виповнилося три роки, я влаштувала його в садок, а сама вийшла на роботу. Вже було легше, оскільки мала хоча б якусь копійчину. Весь цей час ще доглядала за бабусею, їй вже йшов восьмий десяток.

За пів року до того гіркого дня баба Маня сходила до нотаріуса.

– Квартиру я залишила правнику, так буде найкраще для всіх, в тебе все буде добре. Ти знаєш, де лежать мої заощадження на останній день, і останнє прохання: жодних рюшів.

Проводити бабусю прийшов і колишній чоловік з мамою. Свекруха безсоромно почала натякати на те, щоб я збирала речі з її квартири. Про заповіт я нічого не розповідала, не хотіла їх розчаровувати. Потім ще підійшов колишній:

– Син дуже схожий на мене, він мій?

– Я ж говорила, що він від тебе, однак зараз це вже не грає ролі.

– Спробуймо ще раз, мій син повинен виховуватися в повноцінній сім’ї.

– А де ти раніше був, зі своєю «повної сім’єю»?

Загалом чоловік подав на експертизу і переконався, що син його. Я одразу подала на аліменти. Зараз він далі намагається знову затягнути мене в РАЦС, присилає мені квіти, але я не хочу його пробачати. Він не гідний того, щоб я була поруч.

Однак, я щаслива, в мене є син, хороша робота – більше нам нікого не потрібно.

Як Ви вважаєте, чи варто пробачити чоловікові?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector