– Твоє дитя мені триста разів не здалося. Та й стара я вже, а воно в тебе дебеле. Сама заварила цю кашу, сама тепер і бався! – випалила мені мати. Але вона про це ще пошкодує!

Цілий рік мати моя не давала мені спокою. Тільки й чула я від неї, що як не хочу старою дівою на той світ піти, то пора вже дитинку народжувати. Я й сама вже не проти б те дитя мати, але все не було як. З Русланом ми тоді вже 4 роки зустрічалися, але ні заміж кликати, ні про сімʼю говорити він чогось не спішив.

А мені скажу чесно, теж чекати набридло. Я ж не вічна!

– Тю, то скажи йому, що таблетки пʼєш. А сам зроби все так, як треба. Ти маленька, чи що? Вчити тебе ще треба? – не злазила з мене мама.

От я й подумала, що може таки вона правду каже. Як завагітнію, то нікуди вже мій суджений не дінеться. Поведе розписуватися та й заживемо нарешті нормально, а не на пташиних правах. Зробила ж я все так, як мати радила. А воно з першого разу все й вийшло!

Уже через пару тижнів потішила я Руслана тестом з двома смужками. Сказала, що скоро нас стане троє. От тільки одне не врахувала — що Руслан міг просто мене кинути й втекти… Так воно і сталося. Вийшов цигарок купити й додому вже не вернувся.

Переривати вагітність було вже пізно, то прийшлося вже мені відходити ті девʼять місяців та народити мамі онука. Я ж думала, вона мені помагати буде, за дитиною приглядатиме, гроші даватиме на те дитя… А мама побачила, що я народила, похвалила та на тому й все! Прямо не допросишся, аби вона в чомусь помогла.

Хочете читати ще більше цікавих історій? Підписуйтесь на канал: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Пошепки

– А ти хіба мені його народжувала? Ні, дорогенька. Твоє дитя мені триста разів не здалося. Та й стара я вже, а воно в тебе дебеле. Попробуй ще його підніми… Сама заварила цю кашу, сама тепер і бався!

Я там ледь не здуріла, коли це почула! Вона ж сама підбивала мене на цю авантюру, прямо таки випрошувала поповнення в сім’ю. А тепер що, здулася? У мене взагалі вже думка з’явилася, що вона так мене напрягала, аби молодою бабусею стати. Бо ж всі її подруги тільки мріють про нащадків, а вона вже план виконала! 

Як тепер змусити її за тієї дитиною дивитися – не знаю. Але буду шукати способи. Бо сама я не збираюсь молодість за памперсами просиджувати. У мене он чоловіка нема, пора когось підшукати. А з таким причепом щастя мені точно не світить…

Як вплинути на матір?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Ще більше цікавих історій від автора читайте за посиланням: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector