– Ти чого пхаєш свого носа туди, куди не треба?! Не рахуй чужих грошей, сестричко! – кричала Марина на весь голос

Як тільки я перейшла до випускного класу, моя мама поїхала на заробітки за кордон. Вона виховувала мене сама, тому й переживала, що не потягне оплату за навчання у виші, якщо залишиться в Україні. Однак я старанно готувалась до усіх вступних іспитів, аби найріднішій не довелося платити. Дякувати Богу, мені все вдалося, і я вступила в омріяний університет на державну форму навчання.

Там познайомилась з хлопцем, який згодом став моїм чоловіком. Ми обоє навчались на відмінно, тому після закінчення магістратури без проблем знайшли роботу з непоганою оплатою. 

На весілля мама подарувала нам квартиру. Ми відмовлялись приймати її, однак вона наполягла, мовляв, ці гроші поїхала для мене заробляти. Потім я вмовляла найріднішу більше не їхати в Німеччину, але вона мене не послухала. Щомісяця присилала мені кошти, однак у мене з чоловіком виникла ідея збудувати мамі невеличкий будиночок, в якому їй буде комфортно жити.

Тому усі кошти, які отримували від мами, ми відкладали та поступово організовували будівництво. Доклавши трохи своїх грошей та максимум зусиль, за рік до приїзду мами, ми нарешті завершили будівництво та влаштували їй сюрприз.

Пошепки

Проте ситуація у маминої сестри протилежна. Вона виховала двох дітей, відпрацювала закордоном купу років, а повернувшись в Україну не має де жити. Я вирішила зателефонувати до двоюрідної сестри і трохи напоумити її. Чесно, стільки образливих слів ще зроду не чула.

– Марино, придбайте мамі невелику квартиру, де ж вона житиме, як повернеться? — запитувала я.

– А ти чого пхаєш свого носа туди, куди не треба?! Не рахуй чужих грошей, сестричко! 

Від тоді я з нею не спілкуюсь. Тільки тітку шкода, вона просить тепер мою маму, щоб та прихистила її. Мама, звісно, не відмовлятиме, але ж так не робиться! Не розумію, на що розтринькали двоюрідні сестри гроші, які їм передавала тітка… Чи мамина сестра сама винна у такій поведінці своїх дітей?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector