– Ти глянь на них! По ресторанах вони шастають. А своїми руками чого стіл накрити не додумались? Чи, може, ті руки не з того місця ростуть?

– Хіба вам грошей нема куди діти? Чи ви перед нами випендритись хотіли, га? – кричала на мене і дружину моя тітка, коли ми запросили її в ресторан.

І я цього взагалі не зрозумів. Чого люди і досі так тримаються за традицію накривати вдома поляну на якісь свята? Це ж спочатку треба піти в магазин та накупити продуктів на всю зарплату. І дай Боже, аби все потрібне в одному магазині було!

Тоді ти тягнеш ці пакети додому, розбираєш його все, дивишся, чи нічого не забув. А тоді перетворюєшся на справжню Попелюшку! Помити, почистити, нарізати, посмажити, запекти, зварити… І це все тільки на кухні!

А треба ще ж і всю квартиру прибрати. Та ні, не просто прибрати. Її треба до блиску вилизати. Бо точно ж якась тітка, яку ти бачиш двічі на рік, почне свої руки сунути в усі закутки, аби твої безпорядки побачити.

Ой, а як ще візьмуть гості із собою дітей… Пам’ятаю, чийсь малий взяв мій робочий ноутбук, на якому я робив дуже важливий проект, і переламав його навпіл. Просто так, бо йому захотілось погратися. А його мама в цей момент сиділа і роздивлялась, чи добре моя жінка помила бокали.

Хочете читати ще більше цікавих історій? Підписуйтесь на канал: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Думаєте, хтось мені гроші за той ноутбук віддав? Правильно, ні. Навіть не запитали. А мене тоді ще й з роботи звільнили, бо завдання затримав.

Пошепки

Ще бувають такі гості, які почуваються скрізь, наче в себе дома. Люблять і в холодильнику полазити, і в шафках, і в тумбочках. Правильно, для чого ж той особистий простір.

Сидиш ото з тими людьми, які тобі не дуже подобаються, слухаєш їхні проблеми…

А тоді вони просто встають та йдуть додому. А ти бігаєш, наче вжалений, аби все прибрати, помити та викинути…

Питання: нащо воно таке треба? Набагато ж краще запросити людей в ресторан та нормально і дуже вигідно посидіти.

Тепер багато хто із знайомих ображається. То в них грошей немає, то одягу нормального… А мені що з того? Краще я проведу вечір без них, ніж моя дружина тоді ще два дні після когось прибирати буде.

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Ще більше цікавих історій від автора читайте за посиланням: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector