– Ти хочеш, аби ми бомжували й концерти давали? А весілля коли? – Я маю мрію, та наречена мене не підтримує

Нас змалку вчать, що треба йти за мрією, прислухатися до себе. А на практиці цього ми робити не можемо. Я змалку мріяв стати актором, навіть театральний гурток відвідував. Та батьки вважали, що це марнування часу і наполягли, аби я вступив на економічний. 

Та я вивчився і на третьому курсі зустрів Оксану. Згодом ми почали жити разом. Я навіть пропозицію зробив, та через пандемію, а потім війну, ми вирішили відкласти весілля.

Я працюю головним менеджером у великому магазині й отримую досить гарну зарплату. Ми винаймаємо квартиру. Я фінансово допомагаю батькам. Тато мій, хоча йому лиш 56 років, вже не працює. Його звільнили, а знайти нову роботу не може. Та, чесно кажучи, він надто перебирає. Піти охоронцем давно б міг. Мама працює медсестрою в лікарні й отримує копійки. Тому їм досить важко. 

І ось мені 25 років, та я живу зовсім не для себе. Не почуваюсь щасливим і реалізованим. Нещодавно я сказав своїй коханій:

 – Знаєш, я мріяв стати актором. А що, якби я зараз спробував? Можна вступити до Інституту культури.

 – Актором? Ти серйозно? В такі часи покинути хорошу роботу, заради дурниці?

 – А чого дурниці?

Пошепки

 – Ми на вулиці залишимось із твоїм акторством. Не вигадуй. А весілля? Ти ж обіцяв!

Жодної підтримки. А потім на сімейній вечері Оксана ще й висміяла мене перед батьками.

 – Уявляєте, він актором хоче стати? Я тоді також все покину й танцювати піду. Будемо бомжувати й концерти давати.

 – Сину, ну що ти? Ти ж вже досить дорослий!

Я розумію, що моя мрія може комусь не сподобатись. Але ж нащо так? Невже все моє життя і буде таким. Не хочу на старості шкодувати, що не обрав те, чого хотів.

Що мені робити? Послухати Оксану чи покинути її і йти за мрією?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector