– Ти хочеш, аби я заразився? Доставку замов! – До нашого весілля два місяці залишилось, коли очі мені відкрились

Кілька років тому я була найщасливішою дівчиною у світі. Готувалась до весілля зі своїм принцом – Олегом. З ним я познайомилась випадково, принесла йому свій комп’ютер на ремонт. Ми розговорилися й почалося. Він мав власний сервіс і досить гарно заробляв. Мріяв ще й магазин відкрити.

Я закохалась, зустрічались ми пів року і він зробив пропозицію. Погодилась без жодних сумнівів. Далі почалась така приємна і зворушлива підготовка до свята. Хотілося все найкраще. Разом з подругами їхала за тканиною для сукні в Одесу, обрала найкращий ресторан, замовила флориста, аби все прикрасити. Я була переконана – матиму лиш одне весілля і воно має бути неперевершене. 

І тоді почався карантин. Я була шокована, свято могло зірватись. Відразу ж зменшила кількість запрошених і вирішила робити весілля на свіжому повітрі. І тут черговий удар – я захворіла. Тест на коронавірус мені не робили – сказали, що молода і впораюсь. Так сталось, що саме тоді я залишилась сама вдома. Мама була в Італії, і не могла приїхати. А Олег, котрий до цього мало не щодня залишався в мене на ніч раптом сказав, що має чимало замовлень. 

Кілька днів я лежала вдома з температурою 40. Врешті навіть не мала, що їсти. Зателефонувала Олегу.

 – Слухай, щось мені геть погано. Привези мені ліки і якісь продукти.

 – Я не можу, роботи багато.

 – І що мені робити? Невже ти не переймаєшся?

 – Ти що хочеш, щоб я заразився? Замов доставку!

Можливо в мене такий стан був, може це й егоїстично, але я розплакалась, як мала дитина. Тієї миті мені було страшно, хотілося, щоб хтось був поруч, подбав про мене. В сльозах я зателефонувала подрузі та поскаржилась.

Ви не повірите, за годину Оля вже була в мене і залишилась на цілісінький день. Вона приготувала мені суп і примушувала пити.

Пошепки

 – А ти не боїшся заразитись?

 – Я в масці! Все добре буде.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Наступного дня мені стало гірше. Оля вмовила викликати швидку і далі мене лікували вже в ковідному відділенні. Туди нікого не пускали, але Олег і не намагався, навіть передачки не носив. Не знаю, що б зі мною трапилось, якби не Оля. Та після одруження я прийняла важке рішення і скасувала весілля.

Мама мене вмовляла цього не робити.

 – Доню, він просто злякався! Ти ж знаєш, усім важко зараз.

 – Мамо, я б до нього поїхала, хай би що. 

Згодом Олег намагався налагодити стосунки зі мною. Та я цього не хотіла. Для мене це показник. Наразі я одна, але тепер мої критерії вибору партнера значно вищі. Не потрібна мені людина, на яку не можна покластися у важкі часи.

А ви як гадаєте, правильно я вчинила чи ні?

Більше цікавих життєвих історій тутhttps://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector