– Ти хотіла онуків, то й сиди з ними! – Діти вважають, що в мене життя немає, навіть відпочити не дають

Мені 65 років. Я завжди мріяла, що вийду на пенсію й відпочиватиму. Адже я самотужки виростила трьох дітей. Усі вони здобули освіту, мають роботу. Старший Микола вже давно в Бельгії. Коли почалась війна дружина з дітьми до нього поїхала.

Дмитро вийшов за дівчину з Запоріжжя, переїхав до неї. Також має двох дітей. Та зараз він на війні, а невістка з малюками приїхала в наше місто і живе в будинку моєї свекрухи. 

Молодша донька Ліза побралася з нашим сусідом. Марк зовсім непутящий. Батьки завжди з ним возилися. Освіту оплатили, роботу знайшли, квартиру дали. Самий він нічого не вартий. Та донька мене не слухала. 

Після весілля Ліза стверджувала, що вони не збираються заводити дітей. Та я їй пояснювала, що так не можна, без малюків – то взагалі не сім’я. І ось тепер вони щасливі батьки трьох дітей. Коли я вийшла на пенсію донька мені урочисто повідомила:

 – Нарешті ти матимеш час на онуків. Мені геть важко без допомоги.

Тоді мене й запрягли. Щодня я водила малечу в садок. А коли хтось хворів – взагалі цілодобово допомагала. Донька полюбляла залишати в мене усі трьох дітей і йти з чоловіком розважатись. Виправдовувалась, що вони ще молоді. 

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Пошепки

Ще важче стало, коли приїхала невістка. Їй було не легко влаштуватись в новому місті. Тож досить часто приводила дітей до мене.

За ці два роки я постаріла на десять. Доглядаючи онуків геть про себе забула. Навіть фарбувати волосся не встигаю. Подруги сміються, кажуть, що я сама винна і маю відмовляти, закривати цей дитсадок.

Нещодавно донька привела до мене дітей. Я відразу здивувалась, адже вона принесла їх речі.

 – Мамо, це всього на чотири дні. Ми з Марком маємо відпочити.

 – Е ні, доню, тепер все зміниться. Ваш день в суботу. І в садок я малих також водити не можу. Час мені про себе подбати.

 – Ти ж хотіла онуків! От і маєш! Сиди з ними.

Ми посварилися та я так більше не можу. Молоде покоління має розуміти, що їхні батьки заслуговують на відпочинок, адже вони все життя працювали заради своїх дітей. Згодні? Як ви вважаєте?

Більше цікавих життєвих історій тутhttps://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector