– Ти мусиш в мене ремонт зробити. Твої діти стільки років тут жили! – В мене руки опустилися після слів мами

Мені 38 років, маю двох діток – Алісі 9 років, а Павлу – 7. Раніше я вважала себе надзвичайно щасливою людиною. Щиро любила свого чоловіка Михайла. Я з ним прожила 15 років, разом ми бізнес заснували. Пам’ятаю, як вночі ми їздили в сусідню область за товаром, а тоді мерзли на ринку. Що ми лишень не пройшли. Та  завдяки своїй наполегливості – досягли успіху.

Я завжди думала, що чоловік цінуватиме мене, через те, що була поруч, коли він навіть на каву грошей не мав. Але де там. Чотири роки тому я дізналась, що він зраджує. Зібралась і пішла геть. А він вже наступного дня в нашу квартиру свою коханку привів. Коли ж я спитала, чи допомагатиме він дітям – сказав, що мене ніхто не примушував йти. Терпіла б мовчки – і діти б усе мали. 

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

В розпачі я не знала, що робити. Та мама відразу запропонувала:

 – Їдьте до мене. Нехай умови не найкращі, але дах над головою є!

Врешті вибору в мене не було. Та зовсім скоро я збагнула, що дітям буде важко в селі. Жодних можливостей розвиватись, школа далеко, окрім хору, ніяких гуртків. Тоді я й вирішила їхати на заробітки, аби купити квартиру в місті. Зціпила зуби, залишила малих дітей і вирушила до Німеччини.

Лише я знаю, як важко мені було. Скучила за дітьми страшенно, щодня їх фотографії роздивлялась і плакала. Діти також дзвонили й благали повернутися.

 – Матусю, ми не хочемо квартиру, щоб лишень ти поруч була!

Пошепки

Саме тому, щойно я назбирала 25 тисяч євро – відразу повернулась. Моя подруга рієлтор вже й квартиру підшукала. І тут раптом мама заявила:

 – Допоможи мені ремонт в хаті зробити. Хочу санвузол добудувати, я вже стара, важко надвір ходити.

 – Мамо, але ж це чималі гроші, мені тоді на квартиру не вистачить!

 – То я за дітьми дивилась стільки років, годувала їх, а тобі грошей шкода?

Зі сльозами на очах я пішла від мами. Зібрала дітей і поїхала до подруги. Ненька образилась страшенно. Але ж як вона не може зрозуміти, що мені ті гроші на голову не впали, крім того, я з дітьми розлучилась.

Порадьте, що мені робити? Невже мама має рацію і я мушу допомогти?

Більше цікавих життєвих історій тутhttps://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector