– Ти навіть зі мною не порадилася?! Як ти посміла?! – дорікав чоловік, коли почув, на що я оформила бабусин спадок

Микола – мій другий чоловік. Ми розписалися ще у 2015 році, зробили невеличке святкування. До речі, чоловік гарно поладнав з моїм сином Артемом.

Чому це для мене другий шлюб? Якщо коротко, то горе-колишній не впорався з роллю батька та просто втік геть. 

І я дуже довго не наважувалася почати нові стосунки. Артемові тоді було вже 12, коли я зустріла Миколу. Син та коханий одразу знайшли спільну мову, багато говорили за футбол та риболовлю. Коля навіть навчив Артема керувати машиною, допомагав у навчанні. 

Але часто між нами траплялися деякі непорозуміння.

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

У 2019 році не стало батьків Миколи. Вони залишили у спадок машину та трикімнатну квартиру. І Микола нічого мені не сказав, все майно віддав своїй молодшій сестрі Анастасії

– Навіщо? Ти ж розумієш, що ми могли обміняти квартиру та на ті гроші?

– Яка тобі різниця? Це моє та сестри діло, ти чому сюди пхаєшся?

Ми тоді так посварилися, що тиждень не говорили. Адже Коля див у моїй двушці, яку батьки колись мені подарувати. Місця тут було не так багато, ми навіть деякі речі зберігати в гаражі. А так могли розміняти і купити грану трьошку. 

Правда, потім ми помирилися і якось навіть забули про спадок. Коля навіть на знак вибачення повіз мене у гори на відпочинок. 

Але мені все одно було прикро. Сестра Анна собі має і машину, і квартиру. А ми так тіснимося, наче в Рукавичці. Найгірше – що Микола зі мною ніяк не порадився. Наче от моя думка для нього не гра ніякої ролі. 

Так от, нещодавно у мене померла бабуся. Вона мала онкологію 4 стадії. Я з сестрою возила її закордон лікуватися, оплачували операції та курси хіміотерапії. Однак, лікарі не давали жодної гарантії на одужання і готували до найгіршого. 

Перед тим, як піти на Небеса, бабуся переписала спадок на мене з сестрою. Однак, потім ми пішли до нотаріуса та все завірили на наших дітей. Замість половини, я забрала 1/3 для Артема. Бо в сестри дві доньки, а чоловік служить в ЗСУ. 

Сестра “викупила” у мене частку, а ті гроші я вклала у будову однушки для Артема. От він закінчить якраз цього року 4 курс в університеті і матиме від мене такий подарунок. Поки тільки грудень, ще маю пару місяців, аби назбирати на ремонт.

Пошепки

Чоловік знав про спадок, але не в таких деталях. І декілька днів тому побачив папери на житло:

– Що це таке? 

– Документи. Я купила синові квартиру у новобудові. Але ще на нулі. 

– А моя думка тебе геть не цікавить? Ти навіть не порадилася зі мною, а одразу пішла та всі гроші витратила.

– Ну бо ми з сестрою поділили спадок. 

– Ти їй віддала більше, ніж мала отримати. Твоя сестра якась аферистка чи що?

– Яка тобі різниця? Ти в наші родинні справи не пхай носа. Пам’ятаєш, у як 2019…

– Ой, знову ти пригадуєш старі образи.

– Ти квартиру та машину віддав сестрі. А я за свого сина думаю, хочу забезпечити йому гарне майбутнє. 

Микола так на мене образився через спадок, що аж забрав речі та переїхав до сестри. Звісно, зовиця потім також до мене зателефонувала та довго читала моралі. Бо яке я мала право не порадитися з чоловіком щодо спадку. Дійсно, Микола ні копійки на лікування моєї бабусі не дав, а такі претензії ставить.

Якщо чесно, я вже не знаю, що робити в такій ситуації. Коли Микола без мого відома просто відмовився від спадку – то нічого страшного.

А якщо я поступилася сестрі рідній половиною – то все, скандал та сварки. 

Дуже гірко та прикро на душі. 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector