– Ти не чоловік, а нікчема! Мені соромно, що донька вийшла за тебе! – після слів моєї мами Павло пішов з дому. Як його повернути?!

Ми з Павлом у шлюбі вже 3 роки. Маємо маленьку донечку, яку дуже любимо, й усе було в нас добре, поки чоловік не втратив роботу. Після нового року його компанія скоротила особовий склад. До того ж не всім робітникам сплатили зарплату. Павла також обдурили та залишили без грошей. Добре, хоча б живемо у своїй квартирі, яка дісталась мені від бабусі, й не треба платити за оренду чи віддавати позику. Однак я була в декреті, а хтось же мав утримувати сім’ю. Тому поки чоловік був у пошуках роботи, нам у всьому допомагали мої батьки. Годували, купували Дарусі підгузки, платили за комуналку.

Все це тривало пів року. Тоді я не витримала й почала розмову з Павлом:

– Скільки ми ще будемо користуватися добротою моїх батьків?! Ти збираєшся щось робити?!

– Я розумію, але гроші з неба не падають! Завтра йду на ще одну співбесіду. Сподіваюсь, цього разу мене візьмуть, — відповів мені чоловік.

Пошепки

На щастя, Павла запросили на стажування, і тепер він буде заробляє хоч якусь копійку. Одного разу навідалась до нас моя мама, якраз тоді, коли у чоловіка був вихідний. Вона заходить і бачить зятя, який лежить на дивані з телефоном у руках. І почалося…

– Ах ти ледащо, лузер! Ось так хочеш сім’ю прогодувати? Дивлячись у телефон? Чи ти плануєш все життя сидіти на моїй шиї? — сердито кричала вона.

Павло витріщив очі, вскочив на рівні ноги та не сказавши жодного слова — вибіг з хати. Потім я пояснила мамі, що Павло знайшов роботу, а цього дня у нього був вихідний, але було вже пізно. Її слова надто зачепили чоловіка. Весь день він не відповідав на дзвінки, а пізно увечері сказав, що поживе у батьків. Потім пропонував мені переїхати до нього, а я й не знала, що відповісти. Куди мені з дитиною у квартиру в якій живе четверо осіб: свекри та дві сестри чоловіка. Для мене це занадто. Ми маємо свою квартиру, але я чомусь маю йти до його родичів. Проте водночас я боюсь, втратити Павла, не хочу образити. А якщо він мене кине? Не знаю, що мені робити? Як повернути все, як було?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector