– Ти не пускаєш мене на УДЗ дитини? Може, щось приховуєш від мене? – дорікав Діма у лікарні. Тоді я сказала справжню причину і він дуже образився

Декілька днів тому я була в жіночій консультації. Зараз на 8 місяці вагітності, тому за здоров’ям уважно слідкую. 

І того дня я сиділа на коридорі, черга до лікаря рухалася досить жваво. Помітила, що всі матусі одягнені досить зі смаком. Я і сама люблю носити красиві сукні, робити собі манікюр, нарощення вій. І навіть на 8 місяці вагітності я відвідую салони краси. Та і поки літо, я маю в гардеробі безліч суконь, різних костюмчиків та зручне взуття. 

Переді мною залишалися ще 2 дівчини. І раптом я бачу, як у консультацію зайшов мій Діма. Вигляд у нього був дуже неохайний. 

Він ніяк не слідкував за своїм зовнішнім виглядом. Нігті брудні та обгризені, всі у задирках. Сорочка помнута, у жовтих плямах від поту чи від ручки (вони часто протікали на рукава). Непоголений, щетину міг тиждень носити, але бороду не відрощував. Раз йому купила гребінця, аби він зачісував волосся (стрижеться раз в ніколи), але він його викинув. От знаєте, його волосся тоді виглядало, як Кузя домов’ятко з мультика. Таке брудне, розпатлане, стирчить у різні боки. 

Але коли я глянула на його взуття… Боже, це просто жах! Багнюка, якийсь пісок, ще й плями на штанах. 

– А ти міг хоча б бахіли одягнути? 

– А? Так за них платити треба. Я зараз піду в туалет, там витру серветками. 

Мені було так соромно сидіти з Дмитром на одній лавці. Він щось бубонів про роботу, смикав ногою. Вже прибиральниця зробила йому зауваження, що він багато багнюки наніс в клініку, де все має бути стерильно. 

– Дім, а ти б не міг мене почекати тут? Попильнувати сумку, речі.

– Та чого? Я зайду з тобою всередину. 

Пошепки

– Ні, будь ласка, посидь тут.

– Чого? Я не маю права зайти? 

Тоді я через нерви гаркнула до Діми:

– Подивися на себе. Як ти виглядаєш? Мені соромно сидіти з тобою. Ти б міг додуматися хоча б почистити взуття перед тим, як заходити.

Якраз мене викликали до лікаря, то я кинула всі речі Дімі в руки. Побула там не довго, 10 хвилин. І от виходжу з кабінету – а чоловіка нема. Ще й мою сумку просто залишив на кріслі. Добре, що одна дівчина за ними пильнувала. 

Додому я поїхала сама. І знаєте, що вчудив мій чоловік? Зібрав речі та переїхав жити до батьків. Дав мені час, аби я “подумала про свою поведінку”. 

Мене це вже дістало, чесно. 2 рік постіль стараюся привчити Дмитра до порядку та чистоти. А він звик залишати шкарпетки під диваном, не ставить тарілку в раковину. Може тиждень ходити в одній і тій самій сорочці, хоча потом від нього за кілометр чути. Не користується ватними палочками для вух чи елементарно зубною щіткою. Часто забуває почистити зуби перед роботою. 

А я не хочу з такою нечупарою йти в люди. От що то за контраст? У мене гарна сукня, укладка, макіяж. А поруч йде собі таке опудало. Вже подруги наді мною насміхаються. Мовляв, він своїм зовнішнім виглядом розлякує інших чоловіків, аби зі мною не знайомилися. 

Як нашій читачці вирішити таку проблему? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector