– Ти подивись на себе! Боки відгодувала, щоки до самого пупа висять… Хіба ж ти жінка? Я б на таку й не глянув ніколи!

Мій чоловік покинув мене, бо я товста. Так-так, вам не здалося. Тепер, виявляється, зі зростом 176 сантиметрів важити 56 кілограмів — це забагато. Та ні, це не просто багато, це вже аж неприпустимо!

Познайомилась з Олегом я ще в студентські роки. Однолітки мене тоді мало цікавили, а от Олег швидко заволодів моєю увагою. Гарний, дорослий, із життєвим досвідом… Так я тоді назвала його невдалий шлюб, про який він любив розказати.

Словом, Олег для мене став просто ідеалом. І я робила все, аби йому відповідати.

Вимог було не так і багато: їсти, як пташечка, аби не набирати вагу.

Я була ще дуже юною, метаболізм працював дай Боже, тому такі умови зовсім не здавались мені проблемою. А потім я народила дитину і для мене почалось справжнє пекло…

 ⁃ Ти що, їси мʼясо? Та ти хоч знаєш, що воно тобі боком вилізе через два дні? У прямому сенсі, до речі! І так себе запустила… Глянь на себе в дзеркало, хіба ж так може виглядати жінка? — почав повчати мене чоловік.

Це зараз я розумію, що вже тоді треба було збирати свої лахи і тікати від нього з усіх сил. Але ж, повторюсь, тоді я була юною і закоханою.

З того дня Олег почав контролювати все: що я зʼїла, скільки зʼїла, у якому вигляді і о котрій годині. І навіть якщо ми ходили до когось у гості, чоловік сам визначав, що мені можна до рота брати, а що ні.

Тому поки він наминав тушковану картоплю з бутербродами та майонезом, я давилась огірками без солі і капустою.

Хочете читати ще більше цікавих історій? Підписуйтесь на канал: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi  ⁃ Бачите, посадив свою на дієту. Давно уже пора було, так ніяк я їй рота закрити не міг. І вам послугу зробив: аби не я, то вона б усе зі сталу начисто змела! — любив розказувати Олег перед нашими спільними знайомими…

Пошепки

Усі сміялися, усі сприймали це як жарт. Бо, повірте на слово, моя фігура подобалась усім, кого я знала. А я мовчки плакала в подушку і боялась набрати зайві 100 грамів…

Бо ж щодня Олег змушував мене при ньому зважуватись, а ще кричав, коли я не могла влізти в 42 розмір…

– Ти ж розумієш, що жінка, яка багато їсть, не може бути красивою? Он глянь на тих, які собі боки повідрощували. Хіба ж так гарно? Я б на таку ніколи в житті й оком не кинув! Ти ж знаєш, чого ж вперше розлучився? Бо жінка моя колишня розгодувалась так, наче кнур до Великодня!

Усе це я слухала й мовчала. А тоді купила собі печива до чаю, з’їла, а викинути обгортку забула… Олег накинувся на мене зі скандалом, кричав, махав переді мною вагами…

І я не витримала. Зібрала свої речі, забрала дитину й пішла.

Уже 5 років я заміжня. Мій чоловік обожнює мою фігуру. Разом ми ходимо в різні кафешки, йому тістечка, насолоджуємось їжею. І не було жодного разу, аби він мені чимось дорікнув.

А Олег… Чула, і досі шукає собі ідеальну дружину. Що ж, нехай щастить!

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Ще більше цікавих історій від автора читайте за посиланням: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector