– Ти повинна думати не тільки про доньку, але і про мого сина Олексія також. Інакше я розлучаюся з тобою!

У 2020 році я вдруге вийшла заміж за Михайла. Чесно, тоді довго не могла наважитися на нові стосунки, бо колишній мені часто зраджував. Ну не було тої довіри, боялася ходити на нові побачення. 

І тільки через 4 роки після розлучення я зустріла Михайла. Такий уважний, турботливий, запрошував на побачення. Його не злякало навіть те, що у мене була дитина від попереднього шлюбу, донька Зоряна. І я сама тепло прийняла його сина Олексія. Ми часто вчотирьох разом гуляли в парку, ходили в кафе чи кіно. 

Олексій живе з мамою в Тернополі, на канікули та свята приїздив до нас в Ужгород. Міша висилав колишній аліменти, синові купував дорогі гаджети та модний одяг. Я до цього нормально ставилася. Адже Міша тато і це його обов’язок перед сином. 

Я не ревнувала до Олексія і завжди пропонувала йому приїхати в гості. Адже між Тернополем та Ужгородом велика відстань, вони не можуть щодня бачитися. А час разом треба проводити якось, аби не зіпсувати стосунки. 

Але от зараз наші стосунки з Михайлом на межі. Річ у тім, що 2 місяці тому не стало моєї бабусі Стефи. Вона важко хворіла та мала рак. На жаль, операції не врятували ситуацію. 

І після похорону мені у спадок дісталася її стара двушка біля Боздоського парку. Я зробила там гарний ремонт (за свої гроші), завезла нові меблі та почала здавати в оренду. Моя Зоряна цього року хоче вступати до Польщі в університет. І всі гроші з оренди я б могла віддавати на навчання. А потім подарувати ключі і нехай вона робить з квартирою все, що хоче.

Однак, Міша також претендує на цю квартиру. Спершу він намагався лагідно натякнути, що час подумати про його сина:

– А чому ти не хочеш розміняти житло? Моєму Олексію кімнату і Зоряні кімнату. 

– Тобто? Чому це я маю думати про твого сина? В нього є ще рідна мама, а я просто мачуха. 

Пошепки

– Ти що, не любиш мого сина?

От через Олексія та квартиру ми дуже посварилися. І, якщо чесно, я не вважаю, що ідея Міші дуже правильна. Ну от чому саме я повинна ділитися спадком? Чому рідний тато і мама не подумають про те, аби купити синові житло? 

Я поки що хочу потурбуватися про майбутнє своєї Зоряни, бо рідний тато на неї просто забив і ніколи не платив навіть аліменти. 

Але тепер Міша почав мене шантажувати – або розмінюй квартиру або розлучаємося. Вже жалію, що взагалі розповіла чоловікові про спадок. Михайло ніяк сам не забезпечував мою Зоряну, хіба міг колись дати якісь кишенькові гроші або ж купити продукти. 

Не знаю, що далі робити. Адже я люблю Мішу і вже за стільки років звикла до нього. Тим паче, хто потім гляне на жінку, яка двічі була розлучена? Так взагалі помру на самоті…

Як нашій читачці врятувати родину від розлучення? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector