– Ти прибираєш санвузол, я – кухню! Готуємо також по черзі! Або ж виходь в декрет! – Рішення Андрія здивувало мене

Відколи я вийшла в декрет – життя стало нестерпним. І річ не в дитині. Свого сина я обожнюю. Змінилося ставлення мого чоловіка до мене. 

Я завжди багато працювала й отримувала гарну зарплату. До слова, останні два роки, вона була більша, ніж в чоловіка. Андрій ніколи не перенапружувався. Тато влаштував його на тепле місце в районну адміністрацію. Про щось інше хлопець ніколи й не мріяв. Мені здавалось, що згодом побачу амбіції. Але ж де там! Та тоді було надто пізно щось змінювати. Та й мама вплинула на моє рішення:

 – Подивись довкола! Ідеальних немає! Думаєш з заможним краще – матиме безліч коханок, а врешті знайде гарнішу і молодшу! Дякуй Богові, що не п’є і стабільний заробіток має! Зв’язки в адміністрації – це навіть дуже корисно!

Переконала мене ненька. Ми побралися. Андрій мав квартиру, котра дісталась йому в спадок від діда. Самотужки там ремонт зробили. Я на той момент вже вагітна була. Та закінчилось все трагічно. Малюк помер, не народившись. Хто зна, можливо причиною стало й те, що я багато працювала, ніколи відпочити не могла. 

Після цього я ще більше занурилась в роботу, того й заробляла більше за чоловіка. А коли дізналась, що знову вагітна – вирішила не повторювати старих помилок. Часто йшла на лікарняний, у відпустку, а врешті оформила декрет. 

Саме тоді Андрій й почав хизуватися тим, що єдиний годувальний в сім’ї. Наголошував, як йому важко, хоча по суті особливо не перероблявся. На вечір повертався додому й лягав на диван відпочивати. Спочатку це не дратувало, та після народження – сина надзвичайно бісило.

– Ти вдома лиш лежиш і телевізор дивишся.

 – А що я маю робити?

 – Допомагай мені!

 – Ну, послухай, я ж працюю, гроші заробляю. А ти маєш господарювати!

Пошепки

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Я мене це розлютило – словами не передати. То виходить, що дитина – це не робота, а так розвага. І взагалі, я цілісінькими днями тут байдики б’ю! Таке терпіти я не збиралась:

 – Так, відтепер все буде інакше. Ти прибираєш санвузол і спальню, я – кухню і вітальню. Готуємо через день!

 – Але ж ти дома сидиш, а я на роботі.

 – Я теж на роботі. Малюк – то моя робота. Ти навіть вночі до нього ніколи не встаєш.

 – Це не правильно. Де ти таке бачила?

 – А в нас так буде. Або ж виходь в декрет, а я на роботу!

Лишень щось варіант з декретом коханому не сподобався. Поки він чемно виконує свою частину обов’язків. Мої подруги дивуються, що мені вдалось такі порядки вдома запровадити. А я і їм раджу так само!

Як гадаєте, правильно це чи ні?

Більше цікавих життєвих історій тутhttps://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector