– Ти сестрі вирішила віддати житло? А я для тебе хто, порожнє місце?! Тобі навіть на рідних онуків начхати! – кричав син на всю квартиру

Декілька тижнів тому у нашій родині трапилося горе – пішла у засвіти сестра мого чоловіка, Тамара. Між ними різниця чимала, Томочка старша на 15 років.

Вона останні 3 роки важко хворіла, ми часто до неї у гості заходили та привозили ліки. А якщо треба – то могли самі відвезти до лікарні на обстеження.

Хоча лікарі щоразу, як бачили результати аналізів, то лиш сумно кивали головами. Я розуміла, що довго Томочка не протягне.

Останній місяць ми взагалі з чоловіком переїхали жити до неї. Адже сестра не могла ні з ліжка встати, ні на унітаз сісти чи елементарно руки помити. Ми з Петром буквально були її руками та ногами.

Чоловіка та дітей Тома не мала, щось їй у цьому житті не пощастило. Хіба жила з котиком та рибками.

Тома наче відчувала, що їй залишилося не так багато, тому буквально за 2 дні до того, як піти на небо, вона запросила нотаріуса та сказала, що квартира належить молодшому братові, тобто, Петрові.

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Це трьошка у Сихові, спальний район. Колись Тома працювала роками на якомусь заводі давним-давно. І директор за такі заслуги виписав їй житло, типу вона трудилася на користь державі. Навіть стінку та деякі меблі їй аж з Москви передали, де був головний корпус чи щось такого плану.

Ну і ми з чоловіком вирішили, що ця квартира дістанеться нашій молодшій Світлані. Хай донька тут ремонт зробить, якось облаштується. Тим паче, вона вже заручена, зі своїм коханим Матвієм роки 3 точно зустрічається. Тому це був від нас молодятам такий невеличкий подарунок. 

Бо зараз ціни на житло у Львові так підросли – мінімум тисяча доларів за квадратний метр, і це тільки мінімум! Самі порахуйте, які то грошища треба віддати за невеличку двушку. Світлана аж зі щастя розплакалася, коли ми віддали їй ключі від квартири. 

Однак, про цей подарунок дізнався наш старший син, Роман. Він одружився ще 13 років тому та купив з жінкою двушку на Левандівці. Правда, тоді без кредиту не обійшлося. Ми з чоловіком їм допомагали виплачувати кредит, навіть самим довелося залізти заради них у борги. Але що вже поробиш, то ж наші діти, ми не могли їх кинути в такій складній ситуації. 

Пошепки

Як тільки виплатили квартиру, то Роман вирішив у нові борги залізти – взяв дорогу іномарку з салону. І знову “мамо, тату, допомагайте!”. Хоча я не розуміла, навіщо брати таку машину? Його Опель ще нормально їздив, ну так, трішки стара марка, але що є, то є. 

Крім грошей, я ще часто приїздила у гості, аби поняньчитися з онуками. Бо невістка Катя жалілася, що геть з малими не може дати ради. Звісно, я, як любляча бабуся, не приходила з порожніми руками – то якась шоколадка, іграшки, забавки, навіть одяг могла купити. Але кожен раз так гроші витрачала і витрачала. 

Чоловік вже сам часто бурмотів під носа “ми його що, до самої старості будемо так годувати?!”.

Так от, Роман після похорону дізнався, що ми віддали квартиру Світлані. Бо сестра подзвонила та попросила його деякі речі допомогти перевезти. 

– То ви їй квартиру віддали? Ще й трьошку?

– А що тут такого, Романе? Ми тобі хіба не допомагали з дітьми та 2 кредити оплачувати? 

– Так це інше! Нащо Світлані така велика квартира! Краще б з нами порадилися, у мене діти є!

– А у Світлани що, дітей не буде в майбутньому? Сину, ми тобі з Катериною постійно допомагала – або гроші давали, або з дітьми сиділи. А ти починаєш за якусь квартиру рахуватися?

Знаєте, тоді мені вистачило сил відмовити синові. Він так образився, пішов геть, навіть мій номер телефону заблокував. 

Але я ж саам винна у цій сварці. Отак роками його жаліла, робила ведмежу послугу. А Роман звик до того, що мною та батьком можна так добре користуватися. Тому за роки сів нам на шию, ніжки звісив та ще й жінку з дітьми повісив. 

Але ж він не єдина дитина в родині. Ну от я мала Світланку кинути напризволяще з тою квартирою чи що? 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector