– Ти що не пробуєш, коли готуєш? Як я маю це їсти? – фиркнула до мене тітка перед іншими гостями

Три роки тому моєму чоловіку виповнювалось 30 років. Ми вирішили відсвяткувати вдома, запросити найрідніших. Хоча розуміли, що квартира маленька, але якось помістились. Але після цього я таких бенкетів більше не влаштовую, дякуючи його рідній тітці.

Ніна Василівна вважала себе гордою панянкою, вона багато добилася в житті й добре заробляла. Раз на три місяці жінка кудись летіла відпочивати й завжди привозила нам магнітики. Обідає вона в ресторанах, щотижня ходить в спа. Я зразу подумала, що їй у нас не сподобається.

Але я старалася зі всіх сил. Приготувала закуски, нарізки, салати, запекла картоплю з м’ясом і зробила торт. Хвилювалась, бо вперше приймала гостей у якості дружини. Але критика від тітки мене не оминула. Ніна Василівна не соромилась говорити це при інших.

Пошепки

– Ти бачила, як товсто нарізала ковбасу? Як я маю її їсти? У гарячому бракує спецій, ти що не куштуєш під час того, як готуєш? Салати недосолені! Бутерброди не апетитні, не вмієш прикрашати! Краще б кейтерінг замовила! 

Я посміхалася і мовчала на це все. Не хотіла псувати чоловіку свято, адже усім іншим було смачно і вони просили добавки. Після цього ми з ним домовились, що більше не будемо приймати в себе гостей. З тіткою я бачуся дуже рідко, але ще ні разу не почула від неї доброго слова у свій бік.

Чому вона так зі мною?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector