– Ти там країну захищаєш, а вона тут чоловіків запрошує! – Мама доводить мене до сказу, не знаю, як помирити її з дружиною

Коли я повідомив рідним, що ходив у військкомат, їхня реакція була бурхлива. Найбільше це не сподобалось мамі. Вона відразу почала:

 – Як ти дружину залишиш? Вона ж тебе не чекатиме! 

 – Не вигадуй! Настя вірна і чесна!

 – Еге ж, обрав дружину модель і вірності від неї чекаєш?

Настя не сподобалась мамі з першої зустрічі. Вона дуже добра дівчина, та не сільська, не вміє господарювати, та полюбляє гарно вдягатися. Та це ні про що не свідчить. Кохана дуже розумна і цілеспрямована, має вищу освіту. Та вона вирішила присвятити своє життя спорту і стала тренером з фітнесу, часом й справді знімається в рекламі спортивного одягу. 

Та ненька її не прийняла. Щоразу під час зустрічі влаштовувала дружині екзамен. Питала, що вона готує і як чистить каструлі. Та, на щастя, жили ми окремо. Згодом Настя народила донечку. І все було чудово. Вона ніколи не ображалась на маму, стверджували, що людям з різних світів важко порозумітись.

Коли я пішов на фронт, дружина мене підтримала. Вона зрозуміла, що я інакше не можу і пообіцяла подбати про нашу доньку. Мама ж щодня виносила мені мозок. І ось зараз я вже давно воюю, мені важко, як і всім. А ненька, замість того, щоб допомогти Насті – не перестає з нею сваритися.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Щодня вона приїжджає до дружини, та лишень для того, аби перевірити, що вона робить. А потім телефонує мені та скаржиться:

 – Ти там країну захищаєш, а вона чоловіків водить! Я знала, що все так буде!

Пошепки

 – Яких ще чоловіків? Ти про що?

 – Я приходжу, а в неї якийсь хлопець ремонтує диван, уявляєш?

 – Настя не здатна на зраду!

 – Сину, ти навіть не уявляєш, скільки жінок військових вирішили розлучитися зараз. Будь обачнішим!

На мить я навіть повірив мамі, та тоді не мав можливості розбиратися. Тож згодом зателефонував дружині. Почувши мої претензії, вона засміялася:

 – Любий, мені довелось майстра викликати. Тебе ж нема, а диван зламався. Що я мала робити? Але послухай, твоя мама не дає мені жити. Мені зараз дуже важко. В дочки вік складний, роботи багато. А вона щодня приходить із зауваженнями та перевірками.

Я розумію, що ненька бажає мені добра. Але відчуваю, що скоро терпець мені увірветься. Чому я маю зараз перейматися такими проблемами. Нещодавно мама заявила, що Настя схвалила моє рішення тому, що хоче отримати гроші у разі моєї загибелі. Це всі межі перетинає.

Скажіть, як мені помирити неньку з дружиною?

Більше цікавих життєвих історій тут – https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector