– Ти встаєш о 5 ранку, а їсти мені зробити не можеш? – В мене інші справи є. Ти ж хочеш гарну дружину

От я вважаю, що краще все ж пожити разом перш ніж офіційно одружуватись. Щиро шкодую, що так не зробив. Адже краще б я розумів, на що підписуюсь. Моя дружина зовсім не така, як хотілося б.

З Богданою ми одружились чотири роки тому. Вона з дуже суворої сім’ї, тому для її тата було принципово, щоб ми украли шлюб. І що казати, я її кохав, дівчина гарна, добра, має освіту, працює. 

Перший рік нашого життя був наче суцільний медовий місяць. Мабуть, осліплений коханням, я просто не помічав, які в Богдани вади. Згодом вона завагітніла. Щастю не було меж. Та вагітність виявилась досить складною, двічі дружина потрапляла до лікарні. А ще, вона постійно скаржилась, що бракує моєї уваги.

 – Ти маєш розуміти – мені важко. Я вже не можу готувати й прибирати. А ти міг би мені допомогти.

 – Але ж я працюю. Не можу після роботи ще і їсти варити.

 – Якщо ти не помітив, я теж досі не в декреті. А працювати на сьомому місяці ой як не просто.

Ми сварилися дедалі частіше. Потім народилась донька і ми остаточно віддалилися. А тоді дружина почала читати усілякі книжки й дивитися відео. Щось її змінило. Щоранку вона прокидалась о 5 ранку, робила якусь там свою гімнастику, процедури. А потім займалась дитиною. Мені ж за весь цей час навіть яйця підсмажити не могла. Я терпів, самотужки готував собі сніданок. Та це вкрай важко, все ж я на роботі, а вона дома з дитиною сидить.

Пошепки

 – Невже так важко виділити 10 хвилин і мені приготувати сніданок?

 – Ранок – це мій час, єдиний, коли дитина спить і я можу займатися йогою, зробити косметичні процедури. Якщо я готуватиму їжу, прибиратиму і митиму посуд – не встигну нічого. 

– Чого усе це не робити з дитиною?

 – А ти спробуй. Хочеш гарну і спокійну дружину – тоді бутерброд собі якось самий зроби, а вечерю я вже приготую.

Одне слово – вечеря. Через день їжу приносить свекруха. Все шкодує свою дитину, каже, що їй важко, а я маю ще й на вечір з дитиною допомагати. 

От скажіть, хіба дружина не має виконувати свої обов’язки? А ще, як ви думаєте, не краще пожити разом до шлюбу, аби перевірити, яким буде побут?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector