– Ти взагалі не маєш права говорити, як мені дитину виховувати! – накинулася на мене зовиця. А я всього-на-всього зробила зауваження у гостях. Хто ж знав, що Наталка така неврівноважена людина?

Так сталося, що молодша сестра Андрія досить пізно народила дитинку – аж у 35 років. Звісно, до того Наталка постійно ходила до лікарів, постійно проходила обстеження, здавала аналізи. Мені її навіть так всередині в душі було шкода, бо яка жінка не хоче стати мамою? 

А ще вона витратила з чоловіком багато грошей. Зараз моїй племінниці Христинці 10 рочків, така дуже хороша та красива дівчинка. Однак, Наталка її геть розбалувала та не слідкує ніяк за дитиною. 

От, наприклад, захотіла Христинка нову ляльку чи іграшки – все, Наталя несе товари на касу. І вона навіть на цінник не дивилася, все купувала, на що дитина покаже пальчиком. 

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Звісно, дитину треба любити, але це вже перейшло всі межі. У 7 років Христя мала дуже дорогий ноутбук та телефон. Наталка з чоловіком не так багато заробляють, тому всі ті подарунки були в кредит. Часто ще просили у нас пару тисяч дитині на одяг чи на іграшки. 

Спершу ми не відмовляли, бо розуміли, що Христинка для всіх – то особливе дитятко. Але межі якісь треба знати. Ми могли своїм синам сказати ні, коли вони хотіли якусь машинку чи конструктор. Навіщо? У них і так великий комод зі всіма забавками.

Наталка могла на собі економити, купувати одяг у секонд-хенді та носити старі черевички. Зате донечка мала багато суконь, красиві светрики та штанці. У неї тільки 7 літніх пар взуття було, уявляєте?

Якщо у Наталі не вистачало грошей на чергові цяцьки, то вона просила ще гроші у мами, Марини Василівни. Мовляв, то ж така довгождана онучка, ти повинна гроші давати. Свекруха на пенсії, але підпрацьовує поштаркою. Пенсії та зарплати їй ледь-ледь вистачає. Ми з чоловіком їй оплачуємо комуналку та привозимо продукти. А Наталка тільки прийде та почне вимагати гроші на подарунки. 

Так от, Наталка так дітей розпестила, що дозволяє Христі просто так до школи не ходити. І це не день-два, а тижні. 

Пошепки

– Ну в неї животик болить. 

– Бо вона цукерок з вечора об’їлася. Ти краще слідкуй за тим, що твоя дитина їсть. 

– Ти мені порад не давай. Теж, знайшовсь Карпачов у спідниці! 

Наталка дійсно не розуміє, що такими вчинками тільки псує дитину. Христинка у 10 років важить вже 39 кілограмів, це більше за звичайну норму. Снідає, обідає та вечеряє тільки солодощами та солодкими водичками. 

У суботу прийшли до свекрухи, принесли тортика до чаю. І якраз у гостях була Наталка, але вона за столом жалілася, що не вистачає грошей доньці на нове плаття. І попросила у мами тисячу гривень. 

От я раз не витримала, сказала зовиці зауваженні. То на мене стільки прокльонів посипалося – я погана мати, не знаю, як правильно дітей виховувати, тільки всіма командую, не знаю, що таке любов. Здавалося, що у Наталки аж піна з рота зараз поллється і від її отрути всі меблі роз’їсть. На останок ще й грюкнула дверима. 

Але свекруха їй того ж вечора перекинула на картку тисячу гривень. Мені її дуже шкода, ну от на старості років не має ніякого спокою. Замість того, аби допомагати матері, Наталка навпаки, всі соки з неї витискає. 

Шкода, що через дитину Наталка втратила здоровий глузд. Що робити з такою горе-родичкою?

Богдана М., Вінниця. 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector