-Ти ж і так в декреті сидиш!- обурюється чоловік, щодня вимагаючи від мене холодцю, голубців та інших заморочливих страв

Спочатку Галину у її шлюбі все влаштовувало. Вона навіть могла похвалитися тим, що їй неабияк пощастило з чоловіком та дітьми. 

Подружжя працювало, бо об’єднувала їх мрія про спільне житло. А там догляд за дітками, їжа, одяг, відпочинок – усе, як у людей. А для цього, ясна річ, потрібні кошти.

Степан був невибагливим чоловіком. Особливо у питаннях, які стосувалися їжі: їв, що давали. От дружина й вирішила не заморочуватися. Для того, аби ще більше полегшити собі роботу, купила мультиварку.  Тепер усе готувалося ще швидше та простіше.

– Ну, хіба інколи чоловік міг замріяно сказати, що хотів би спробувати щось нове,- розповідає Галина.- А я його й запитую, а що саме? А він мені: ну, млинців з м’ясною начинкою чи холодцю… І перелічує складні страви, які готувати треба дуже і дуже довго. Він ж знає, що я також маю багато справ, ще й дивлюся за дітьми, тому часу на подібне у мене немає. Пропоную йому напівфабрикати. А він відмахується, бо їжа має бути домашньою. Цікаво, хто ж це йому такі дурниці нав’язав?

Про подібне чоловік торочить Галині вже два роки поспіль. Відколи вона покинула роботу, щоб сидіти вдома з дітьми.

– Я, чесно кажучи, не люблю готувати. Але треба. Хто, якщо не я, нагодує дітей? Чоловік постійно на роботі та й у побуті безпорадний.  Але я не розумію його обурень. Він ніколи голодний не залишається. У мене в домі сніданок, обід та вечеря за розкладом – гріх жалітися. Я намагаюся готувати щось досить просте: картоплю з м’ясом, курку, суп, бігус, салатики. Не маю ні часу, ні сил на більше. Зате чоловіка це дуже обурює. Він тільки дорікає мені тим, що я сиджу вдома і не можу залити йому холодцю. Мовляв, і так нічого не робиш, то хоча б готувати навчися.  

Зрештою, Галина бідкається, що доглядає за дітьми, але все одно визнає, що справа зовсім не в них. Дітки у неї спокійні та слухняні, ніколи не заважають.

– Дитина мені не заважає… Я сама не хочу морочитися зі складними стравами. Для чого мені тратити стільки сил та часу, якщо є куди простіші альтернативи? До того ж я такі страви їсти не буду. У мене фігура, за нею стежити треба. Тому не бачу сенсу старатися просто так. А чоловік хай їсть те, що дають.

Втім, якщо прибрати тему харчування, то живе подружжя дуже навіть добре: чоловік працює, дружина за побутом дивиться, дітки ростуть, причин для розбрату малою – обоє щасливі та задоволені шлюбом.

Однак останнім часом на фоні напруженої атмосфери Галина почала влаштовувати скандали. Терпіти це чоловік не збирається. Звідси й сварки та розбрат.

Обранець жінки все ніяк не збагне, що у проханні приготувати якусь конкретну страву, ображає його дружину? Сам же він обурюється, бо вважає, що Галина готує просто, щоб було… аби з голоду не померти.

– Хай сам спочатку спробує щось таке приготувати. А тоді судитиме.

Галина взагалі вважає, що в сьогоденні ніхто вже не харчується голубцями, холодцем та варениками. Хіба що для гостей і на великі свята. А в повсякденному житті можна тішитися і банальним стравам. 

А якщо чоловікові так кортить тих млинців з м’ясом, то нехай купить собі порцію у кафе та заспокоїться нарешті. Але чи є у нього на такі забаганки зайві гроші? Ось-ось, тож хай їсть те, що дають.

Чоловік категорично не погоджується. Дорікає жінці своєю бабусею.  У тієї постійно море страв на будь-який смак. І це вона ще навіть не готується приймати гостей. Старенька мала чотирьох дітей, але встигала все. Тоді чому так не можу Галина?

– Так про які роки він говорить? Ясна річ, що колись час у жінок був. Та й правила тоді такі були. А зараз інші цінності та пріоритети. Я – не його бабуся і стільки шкідливої їжі у мене на столі ніколи не буде. Скоро взагалі крохмалили білизну змусить мене. А я цей час краще з дітьми проведу. 

Кілька днів тому чоловік нажалівся на кохану свекрусі. Тепер вона спокою дівчині не дає. Постійно торочить про те, що шлях до серця чоловіка лежить через шлунок.

– Нехай рідня йому й готує ті голубці з холодцем. Я такого не їм і за таке не візьмуся. Захоче зрозуміти мене, буду рада, а ні, тоді побачимо, чи є сенс продовжувати наш шлюб!- заявила Галина, знизавши плечима.

А як думаєте ви?

Часто тішите сім’ю смаколиками?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Коментарі

Ivanna
Adblock
detector