– Ти ж обіцяла на зятя хату записати! Чого передумала?! – Він порушив умови нашої з ним угоди! Хай сам тепер собі раду дає…

Нещодавно нашу сім’ю спіткало велике горе: не стало мого чоловіка. Ми живемо у Харківській області, а тут, як усі знають, день без обстрілів не проходить. Виїжджати ми і не думали, бо маємо дві квартири, роботу, знаємо тут усіх — як же можна все це кинути? 

Та і донечка з чоловіком та внуком жили під боком. 

Ми довго тримались, але однієї ночі у мого Гриші стало серце… Лікарі сказали, не зміг витримати постійного стресу. Важко, зі сльозами, але ми намагались це пережити. І як тільки, здавалось б, вдалось звикнути до цього факту — у доньки знайшли онкологію. Остання стадія, оперувати вже не було сенсу. За два місяці її не стало.

Мій біль просто не можна описати словами: за півтора року я втратила двох найдорожчих мені людей. Чи то емоції в мені говорили, чи то жалість, але після прощання зі своєю донечкою я оформила одну з квартир на зятя.

Він — людина хороша, чесна, Аліну мою любив дуже. От тільки батьків у нього немає, ріс у дитячому будинку, зараз заробляє небагато, дружини не стало — словом, така собі йому доля випала. Та не скажу, що дуже за нього хвилювалась — більше хотілось внуку майбутнє забезпечити. І от ми уклали із зятем договір.

– Арсене, маю до тебе діло, — сказала я йому якось. – Квартиру, у якій ви живете з Андрійчиком, я на тебе оформлю. Але за однієї умови: поки онуку моєму 18 не виповниться — ти ні з якими жінками водитись не будеш. Щоб проблем зі спадком не було.

Пошепки

– Як скажете, Олено Степанівно. І які тут жінки — таке горе в моєму житті сталось… – сказав мені зять.

А через два місяці сусідка побачила, як він додому якусь молодицю водить. Та ще й з дитиною.

Скандалити стосовно цього я не стала — він людина доросла, нехай сам розбирається. З квартири виганяти його я теж не буду, нехай живе. Але дарчу свою я все ж анулюю, квартиру на сина перепишу, який зараз у Польщі живе.

Домовленість у нас була, Арсен її не дотримався. То що ж я тепер зроблю? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Правильно я зробила?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector