– Ти зіпсував весілля Зоряни! – кричала жінка, коли почула, що я зробив з грошима, які відкладали на свято. Але мені ні каплі не соромно за цей вчинок

Я закохався у Руслану, ще коли був студентом-першокурсником. І так склалася доля, що ми зустрілися знову аж через 17 років після випуску. І я вже вирішив, що не буду її відпускати. 

До речі, у Руслани була донька від попереднього шлюбу, Зоряна. Та чого була? І зараз є. Горе-татусь навіть не згадував про існування доньки, не платив аліменти, не приїздив до них у гості. Та навіть не вітав свою рідну донечку зі святами! 

І я вирішив взяти на себе деякі батьківські обов’язки. Адже якщо ти щиро кохаєш жінку, то і дитина стане рідною. Оплачував Зоряні заняття з танців, возив до репетиторів, часто забирав зі школи. Після 11 класу Зоряна хотіла стати стоматологом, але не пройшла на державне місце та не отримала стипендію. Тільки от я заспокоїв пасербицю та вирішив заплатити їй за медінститут. Навіть заліз у борги та взяв кредит.

Так минуло декілька років. Але я ніколи ні в чому не відмовляв Зоряні. Декілька місяців тому Олексій (її хлопець) зробив пропозицію. Я аж розплакався, коли побачив фотографію з каблучкою та букетом квітів. Ну і ми почали активно готуватися до весілля. 

Зараз такі розваги не з дешевих, там тільки одна сукня для нареченої може коштувати декілька тисяч доларів. А ще ресторан, декорації, торт, музиканти. Зі сватами ми вирішили все поділити порівну. 

Я мав 4 тисячі доларів на весілля, віддав як завдаток на ресторан та лімузин. Але у Зоряни були інші плани на весілля. Точніше, на кількість гостей. З моїх родичів вона нікого не запросила. Я випадково побачив список і відверто здивувався:

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

– А ти нічого не забула? Мою сестру з чоловіком запросити, батьків? Вони можуть приїхати до Львова з Дніпра.

– Ну якщо з наших родичів хтось не зможе, бо вони займуть їх місця.

Це дуже неприємно, наче от моя рідня – звичайні люди, які не варті запрошення. Жінка тоді стала на сторону доньки. Мовляв, спершу треба головних гостей покликати, узгодити списки зі сватами, а вже потім про моїх родичів згадувати. 

Та ще це були квіточки. Виявилося, що Зоряна хоче запросити свого біологічного батька, аби він вів її під вінець. Згадала про татуся! І це при тому, що я за весілля платив, за її навчання, за всіх репетиторів та давав кишенькові гроші. 

Я не скупа людина. Просто до сліз образливо, коли твою любов ос так не цінують. Тому вирішив вже серйозно поговорити з Русланою:

Пошепки

– Що тут такого? Дитина хоче, аби тато прийшов, подивився, відсвяткував.

– Дійсно, що тут такого? Він тобі ні копійки на дитину не давав. І так само на весілля нічого не передає. 

– Господи, ну ти з такої дрібниці вирішив скандал зробити? Не нервуй мене. Як Зоряна сказала – так і буде. Мені на колишнього чоловіка байдуже. 

– Ні. Останнє слово за мною!

І я принципово зателефонував до адміністратора ресторану і попросив повернути завдаток. Звісно, через декілька днів Зоряна про це дізналася, адже на ту дачу вже забронювали інша пара весілля. Тому приїхала до мене зі скандалом:

– Ти навмисне хочеш зіпсувати мені свято?! Помститися так?

– Ні. Просто якщо ти вважаєш, що твій тато повинен приїхати, то нехай сам заплатить за кафе, за фотографа, за декоратора. 

-Тоді ти взагалі не запрошений, – вона показово порвала мож запрошення. 

Так я остаточно посварився з пасербицею. Зоряна зібрала всі речі та переїхала до свого нареченого. А Руслана теж мені цирк влаштувала і переїхала жити до мами:

– От коли ти зрозумієш свою помилку – тоді я повернуся. А так навіть не смій до мене телефонувати. 

До весілля залишаються 2 тижні. І я знаю, що вже обрали новий ресторан, купили сукню та запросили гостей. Але ні я, ні мої родичі не отримали запрошень. От пишу це все і думаю – а чи дійсно можна пробачити таку зневажливу поведінку Зоряни та Руслани? Здається, що вони просто мене використовували зараз вигоди. 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector