У 1997 році ця жінка народила 7 дітей. Як живуть зараз перші в світі семерняшки?

Боббі і Кенні Маккогі виховували одну доньку, але дуже хотіли ще народити другу дитину. Певні обставини не давали можливості Кенні завагітніти природним чином і тоді подружжя зважилося на процедуру ЕКО. 

Під час процедури жінці підсадили 7 ембріонів – так робилося зазвичай, адже з усіх приживається лише один. Правда, сталося диво, й жінка згодом народила всіх 7 дітей. 

Ще під час вагітності матері пропонували позбутися декількох плодів, щоб інші могли нормально розвиватися – така кількість дітей була дуже небезпечною. Але Кенні відмовилася, хоча вагітність протікала дуже складно. Коли термін вагітності перевалив за 30 тижнів, лікарі вирішили більше не ризикувати і стали готувати жінку до операції екстреного кесаревого розтину. Цікаво, що окружність живота майбутньої мами була в той час вже 140 см, що майже вдвічі більше середнього розміру звичайної вагітної в 40 тижнів.

Більшість малюків важили після пологів не більше 1,5 кг, а в двох з них діагностували ДЦП. 

Про цю сім’ю заговорили в ЗМІ, згодом про них стали випускати газети та знімати передачі. Таким чином ЗМІ намагалося залучити людей для допомоги сім’ї, адже їм катастрофічно не вистачало коштів.

Про народження семерняшок згодом дізнався увесь світ і всі люди намагалися їм допомогти, хтось просто перераховував кошти, хтось  – харчові продукти чи одяг. Навіть президент США не залишився осторонь.

Багатодітна сім’я отримала в подарунок великий будинок. Також їх забезпечували харчуванням та всіма необхідними речами.

З народження цих неймовірних дітей минуло вже цілих 23 роки, і ми вам пропонуємо глянути, якими вони виросли. 

Наталі обожнює дітей, тому зараз вона навчається на педагога молодших класів. А ще вона закінчила школу на відмінно. 

Брендон – в майбутньому хоче  служити в армії.

Пошепки

Унікальність Келссі полягає в тому, що ця дівчинка народилася з вагою всього лиш 907 грамів. Дівчина володіє дуже гарним вокалом і мріє стати зіркою. 

Кенні навчається в будівельному коледжі Де Мойн, адже споруджувати будівлі – його мрія з дитинства. 

Ця дівчинка – Алексіс, на жаль, вона народилася з діагнозом ДЦП. Але дівчинка не опустила рук та ходить на навчання зі спеціальним пристосуванням. В майбутньому вона мріє стати вчителькою. 

Цей хлопець – Натан, також народжений з таким діагнозом. Він обожнює комп’ютерну техніку й зараз навчається  в університеті Ганнібал-Лаграндж.

Джоел – народився останнім з усіх. зараз він навчається в університеті та вивчає інформатику. 

Кенні просто не може звикнути до того, що вдома тепер немає так багато людей, і в неї стільки вільного часу. Спершу багатодітна матір просто не знала чим себе зайняти і від цього ставало дуже сумно. Вона ж звикла, що вдома у неї завжди шумно та весело. 

Кожен з семерняшок виріс і здобув професію. Матір пишається своїми дітьми, а зараз вона очікує онуків. 

Вам сподобалася історія?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector