– У 20 років ти була така, як хороше шампанське! У 30 – як добрий коньяк. От тільки сьогодні тобі аж 50. І тепер ти схожа на поморщену родзинку…

Недавно був у мене ювілей. 50 років, кругла дата, як-не-як! І гості зібралися, і діти приїхали. Ото свято! 

Та тільки чоловік мій, гуморист ще той, вирішив мені це свято зіпсувати. Вичитав десь в інтернеті тост та й давай мені його перед людьми виголошувати.

– Ой, Маринко. Ти знаєш, за що хочу випити? Не за твої сьогоднішні 50, коли ти вже поморщена, як та родзинка, не за твої 40, коли ти була така міцна, як отой коньяк доброї витримки. І навіть не за твої 30, коли ти була така різка, як молоде шаманське! Давайте піднімемо келихи за твої 20, коли ти була соковита і гарна, наче той персик!

Хочете читати ще більше цікавих історій? Підписуйтесь на канал: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Пошепки

Але ж я теж не пальцем роблена! Чула вже таке, знала, що коханий мій щось вчудить. Та й надумала йому підіграти. 

– Гарний, чоловіче, ти сказав тост. І я з тобою згодна! Пити треба не за мої 20, коли я була гарна, наче той персик, але тобі вже чогось надкушена дісталася. І не за мої 30, коли я була різка, як шампанське, з якого тобі тільки пінка й діставалась. І навіть не за мої 40, коли я була як добрий коньяк… А тобі приходилось розпивати на двох. Давай вип’ємо за мої сьогоднішні 50! Бо тепер я, наче та родзинка: наче й не дуже, а тобі хочеться. То от тільки вже не по зубах!

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Ще більше цікавих історій від автора читайте за посиланням: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector