У 35 дізналася, що вагітна. Ще й від колеги по роботі. Ото ми гарно “відсвяткували” корпоратив!

Мені 35. Маю власну квартиру, машину, працюю заступником директора у великій компанії. От, здається, що я дуже щаслива жінка. Але, на жаль, Бог не дав мені найбільшого щастя – стати мамою. 

У попередньому шлюбі ми з чоловіком старалися зачати дитинку. Але ніяк не виходило. Рік лікувалася, пила пігулки, лежала під крапельницею. Однак, потім дізналася страшний діагноз – безпліддя. Тоді чоловік просто зібрав всі речі, написав заяву на розлучення та переїхав геть. Пояснив цей вчинок звичайною фразою “я не хочу жити з неповноцінною жінкою”. 

Та я не тримала на нього зла. Старалася відволіктися від дурних думок, концентрувалася на кар’єрі. І якось ми з колегами поїхали у ресторан, був корпоратив. Один співробітник, Вадим, постійно крутився біля мене. То попросить випити на брудершафт, кличе танцювати. А потім свято продовжили у якомусь нічному клубі. 

Зранку я прокинулася у квартирі Вадима. Він солодко спав біля мене. Я захотіла тихцем поїхати додому. Було так соромно потім дивитися йому у вічі. Не вистачало ще, аби колеги почали про нас пліткувати. Тому не вигадала нічого кращого, ніж звільнитися та перевестися в іншу компанію. Тим паче, я давно шукала кращу роботу з вищою зарплатнею. 

Через місяць у мене сильно почав боліти живіт. Ще й затримка була. Змогла записатися на огляд тільки через 2 тижні, бо вільних місць не було в клініці. Думала, що просто якесь запалення чи болячка вилізла.

– У вас дуже цікава хвороба. Називається вагітність, – жартував лікар на огляді. 

Я від щастя аж розплакалася прямо у кабінеті. Почала одразу готуватися до появи малюка. Купила коляску, іграшки, одяг, колиску, хоча животика ще не було видно. Вадим не давався чути. І я сама не дуже хотіла його шукати. Раптом, він ще відмовиться від дитини? А я так давно хотіла стати мамою…

І коли я була вже на 8 місяці вагітності, то колега Віталіна запросила у гості. Ми з нею добре товаришували, після роботи ходили на шопінг чи в кафе. Віті тоді виповнилося 35 і вона хотіла відсвяткувати вдома. Казала, що будуть тільки родичі та найближчі друзі. 

Пошепки

От я вже підіймаюся на ліфті, стукаю у двері… А мені відчиняє Вадим! Виявилося, що Віта була його двоюрідною сестрою. Я всіляко уникала з ним розмови за столом за дитину. Але ввечері Вадим захотів мене провести додому. 

– То це… Ти через вагітність звільнилася?

– Так. І в мене все добре. Через місяць буду народжувати. 

– А чому ти мені нічого не сказала?

– А навіщо? Ти б змусив мене зробити аборт. А я давно дитинку хочу народити.

– Який аборт, ти збожеволіла? Господи, та я сам готовий стати татком. 

Через місяць ми розписалися. Нашому синові Давиду вже 5 рочків, Віталіна стала його хрещеною мамою. Вадим виявився дуже хорошим та добрим батьком.

Я щовечора у молитві дякую Богові, що послав мені таку чудову родину. Тепер не уявляю життя без Давида та Вадима. Добре, що тоді пішла на корпоратив. 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector