У 7 років їх визнали найкрасивішими близнючками в світі. Як вони виглядають зараз?

Ше в 2010 році в Каліфорнії народилися дві неймовірні дівчинки-близнючки — Ава і Леа Клеменетс, які стали популярними на цілий світ. Звичайно, для батьків їхні діти завжди є найкращими,  тому Кевін і Джак навіть не здогадувалися, що красою їхніх доньок захоплювалися не лише вони. Малюкам робили компліменти навіть прості перехожі, які захоплювалися їх зовнішністю. 

Не дивно, що дівчатка виросли красунями, адже у них їхніх батьків також гарна зовнішність. Батько дівчат — красивий чоловік з підтягнутим тілом, який вже довгий час займається плаванням, а матір — володарка неймовірно глибоких зелених очей.

Дівчатка просто неймовірні! А ще у них є старший брат, Чейз, який також дуже милий. 

Родичі радили батькам одразу віддати дітей в модельне агенство, але матір вирішила не поспішати, хотіла, щоб дітки ще підросли й самі вирішили. 

І от коли їм виповнилося 7 років, матір запропонувала їм спробувати себе в модельній кар’єрі, дівчатка навіть не задумувалися й одразу погодилися:  

«Мене абсолютно не здивувало, що вони буквально застрибали від радості» , — розповідає вона.

Близнючки з дитинства намагалися бути в центрі уваги та володіють неймовірною харизматичністю. Брат дівчаток часто з ними бере участь в різноманітних зйомках. 

В соціальних мережах в дівчат понад мільйон шанувальників, які захоплюються їхньою красою. Зараз батьки дівчат працюють над створенням власного бренду, але от що саме вони будуть виготовляти — тримається в таємниці.

Що Ви думаєте з цього приводу?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: