У бою під Ямполем у Донецькій області загинув відомий сировар з Києва Юрій Антонов

І знову за незалежність та перемогу віддав життя бойовий медик Юрій Антонов. До війни чоловік працював на сироварні та був успішним бізнесменом. Однак, заради нашої Батьківщини пішов на війну. 

Про смерть бойового медика повідомила його дружина Таня Коляда на своїй фейсбук-сторінці. Вона зазначила, що про трагедію дізналася лише через кілька днів після смерті чоловіка.

Мій Юра загинув. 12 серпня у бою під Ямполем Краматорського району Донецької області він отримав поранення, несумісні з життям– сказала вона.

Коляда також наголосила, що прощання з військовим відбудеться у Києві 18 серпня, про всі деталі вона пообіцяла повідомити пізніше.

Ще до початку повномасштабного вторгнення Росії на територію нашої держави Юрій був очільником кооперативу крафтових сироварень Cheesemania, а також організовував сирні фестивалі.

Пошепки

Знайома родини Валентина Захабура зауважила, що чоловік був найкращим у своїй професії. Крім цього, він завжди був турботливим чоловіком та татом.

Фромаж’є і знавець чи не всіх крафтових сироварів України. Організатор та учасник сирних фестивалів. Інструктор з тактичної медицини. Бойовий медик, який рятував побратимів, заступив місце пораненого ротного медика, і міг поступитися спальником киці, – наголосила жінка.

У коментарях під дописом Коляді користувачі мережі висловили свої співчуття з приводу втрати. Вони з теплом згадували сири, які коштували, а також мали теплі спогади від спілкування з Антоновим.

Нехай наш герой спочиває з миром! 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector