У бою з російськими окупантами загинув підполковник Олександр Орлов із позивним “Орел”

У запеклому бою з російськими окупантами загинув підполковник Олександр Орлов із позивним “Орел”, який був командиром снайперського спецпідрозділу “Омега”. В день своєї загибелі захисник разом зі своїми побратимами ліквідували більшу частину російського спецпідрозділу на чолі з командиром.

Про це повідомляє журналіст Юрій Бутусов. Як зазначається, захисник загинув 7 березня під час бою з окупантами поблизу блокпоста “Роза ветров” на в’їзді у Харків.

У цей день ворог атакував позицію, де перебувала снайперська група харківського спецпідрозділу “Омега”, яким командував Орлов, а також підрозділ зі складу добровольців “Кракена” та бійці 92-ї бригади ЗСУ.

Як повідомляється, атаку здійснювали два диверсійно-розвідувальних загони ГРУ ЗС РФ і загін Центру спецпризначення Росгвардії, які налічували досвідчених ветеранів війни на Донбасі, серед яких були військові, котрі добре орієнтувалися на місцевості.

Пошепки

Російські військові мали підтримку мінометів, і один із цих загонів вирішив вступити в ближній бій, упевнений у своєму досвіді та перевазі. Проте вони зіткнулися із тими, хто був готовий їх зустріти. Так, снайперська група “Омега” спрацювала надзвичайно ефективно, їхній командир “Орел” не ховався в укритті, а маневрував під вогнем, показуючи військовим відмінний приклад. Бій тривав понад 5 годин, і більшу частину російського спецпідрозділу разом із їхнім командиром було знищено.

Цей бій був визначним, адже 7 березня була остання спроба російських військ атакувати Харків. Водночас українські сили зазнали істотної втрати – під час бою від смертельного кульового поранення загинув підполковник Олександр Орлов.

Згадуючи про загиблого захисника, Юрій Бутусов розповів про те, як він познайомився із бійцем під час організації курсу підготовки снайперів та стрільців за стандартами НАТО у Харкові у 2014 році.

“Після закінчення курсу я запитав: “Хто з них був найкращий?” “Тут є снайпер високого професійного рівня і з самостійним тактичним мисленням – Орлов, він з “Омеги”. Я познайомився з офіцером, який весь час був зосереджений на самовдосконаленні, здобутті знань і відпрацюванні нового досвіду, його не треба було запрошувати на заняття – він сам постійно готував себе до бою. Орлов не хотів ніякої публічності, бо він був родом із Донецька, працював свого часу шахтарем на шахті “Трудівська”, в нього було там багато знайомих”, – розповідає журналіст.

У загиблого захисника залишився син, який буде пишатися своїм батьком-Героєм.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector