У чому головна родзинка макаронів по-флотськи

Існує безліч варіацій приготування макаронів. Однак справжнім класичним рецептом можна вважати макарони по-флотськи, який відомий кулінарам ще з 50-х років минулого століття.

Першим автором цієї страви вважається Канцеленбоген Борух Соломонович, який через посла передав макарони по-флотськи на кулінарний конкурс в Римі. Вони справили враження на усіх експертів, які сиділи в журі й заслужено отримали гран-прі. 

Сам Борух одержав від Сталіна особисту винагороду: можливість отримати квартиру у будь-якому місті в СРСР. Чоловік обрав Ялту: “Якщо мені судилося народитися в провінції, то краще жити в глухому місці біля моря”.

Після цього рецепт макаронів по-флотськи не лише опинився у кожній кулінарній книзі, але й зазнав сотні інтерпретацій. Зараз можна скуштувати варіанти з тушонкою, куркою, томатною пастою, сиром та іншими інгредієнтами. 

Сьогодні ми пропонуємо вам дотримуватися класичних канонів й спробувати втілити в реальність ту страву, яка свого часу підкорила увесь світ. 

Пошепки

Як приготувати макарони по-флотськи

Важливо взяти свіже м’ясо й макарони з гофрованою поверхнею (ріжки або пір’я). Лише у такому разі ваша страва буде ідеальною, адже частинки м’яса прилипнуть до макаронів, утворюючи єдиний смак. 

Інгредієнти:

  • 450 г макаронів;
  • 550 г яловичого фаршу;
  • 350 г цибулі;
  • 100 г вершкового масла;
  • 1–2 шт. лаврових листи;
  • сіль (на свій смак);
  • чорний перець (на свій смак);
  • рослинна олія (для смаження).

Приготування:

  1. Спочатку варимо макарони. На 450 г сирого продукту нам знадобиться 2, 7 л води. Варити потрібно до повної готовності. В оригінальному рецепті не було й мови про макарони “аль денте”.
  2. Коли макарони зварилися, відціджуємо їх й додаємо 50 г вершкового масла. 
  3. Чистимо цибулю й дрібно нарізаємо її. Обсмажуємо на рослинній олії. Коли вона стане золотистою, додаємо 50 г вершкового масла й перемішуємо.
  4. Окремо обсмажуємо фарш. Його потрібно ретельно помішувати, щоб розбити на дрібні шматки. Спеції до м’яса додаємо у самому кінці. 
  5. Тепер з’єднуємо три інгредієнти й ретельно їх перемішуємо. 

Готово! Однак не забувайте, що ви завжди можете доповнити класичний рецепт своїми улюбленими інгредієнтами. Експериментуйте й смакуйте макаронами по-флотськи!

А за яким рецептом макарони по-флотськи готуєте ви? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Adblock
detector