У cyбoтy ввeчepi y двepi Олecинoї квapтиpи нecмiливo пocтyкaли. – Нaпeвнo, cyciдcькa дiвчинкa Нaтaля, – пoдyмaлa

Олеся любила цю квартиру, вона вранці заварювала гірку каву й вдивлялася в горизонт з дванадцятого поверху. Там було безмежне поле й високе небо, що дуже заспокоювало. Єдине, що гріло душу, оскільки чоловік завдавав їй лише клопоту. Жінка приходила з роботи на годину швидше, і цей невеликий проміжок часу без нього здавався раєм. Усвідомлення цього призвело до того, що Олеся подала на розлучення. Поки вона була в пошуках іншого житла, доводилося проживати з чоловіком. Його докори стали частішими, а ще – він постійно порівнював її з іншими жінками…

Ось настав цей довгоочікуваний момент – Олеся з валізою в руках востаннє обвела поглядом помешкання, а з-за спини почувся голос колишнього:

– Здається, ти забула пустити сльозу. Нормальні жінки не йдуть від чоловіка з посмішкою. 

В голові Олесі промайнула думка: від нормальних чоловіків взагалі не йдуть жінки… Однак вона вирішила змовчати, нічого не змінити, тому не варто витрачати свою енергію на цього чоловіка, а він не вгамовувався: 

– Ти будеш самотня, адже твою впертість ніхто не буде терпіти. Взагалі, як я міг з тобою одружитися? Не потрібно було допускати цієї помилки…

Олеся мовчки поставила на стіл вже не свої ключі й просто вийшла з квартири. 

… Ввечері зателефонувала подруга Катя й запросила на вечірку, йти взагалі не хотілося, однак вибору в Олесі не було. Вона знала практично всіх гостей Катерини, окрім одного чоловіка:

– Хтo цe? 

– Це Кузьменки привели свого товариша, який нещодавно приїхав зі Штатів, я теж здивована, про таке треба попереджати. 

– Ой, Катю, ти стільки страв приготувала, що на всіх вистачить. В них там скромніше святкують, так що ти точно його здивувала. 

Чоловік розповідав про свій бізнес, гарну родину, обіцяв, що наступного разу привезе сюди ще свою дружину, сподобався йому цей край…

Олеся мала багато клопотів, тому навіть не згадувала потім про цю вечірку. Як раптом, у її квартиру влетіла Катерина: 

– В мене на день народженні був той чоловік зі Штатів, пам’ятаєш? Кузьменчиха мене дуже здивувала, коли сказала, щоб ти дала свою електронну адресу. Ніби то він хочете тебе з кимось познайомити. Чекай листа!  

Лист дійсно прийшов через декілька днів… В ньому чоловік, на ім’я Тім, розповідав, що дуже вподобав собі Олесю, бачив на фотографіях у друга з вікенду. Далі почав розповідати про себе, чим займається, де працює, про свою родину та друзів. Ще похвалив Україну, яка здобула незалежність від Росії, говорив, що хоче приїхати в гості. А далі – безліч запитань до Олесі. 

Жінка сумнівалася в тому, чи варто починати спілкування, однак Катерина наполягала на цьому, а потім ще й контролювала кожен лист. Загалом Олеся розпочала спілкування з Тімом, він був надзвичайно цікавим співрозмовником. Листи приходили переважно з ранку, то ж вона їх перечитувала, коли смакувала ароматною кавою. 

Пошепки

Це листування для Олесі перетворилася в гру, однак вона чекала на кожне його послання, інколи навіть уявляла їхню зустріч. В цей момент здавалося, що вона закохується і це дуже бентежило жінку. Вона боялася не побачити вранці листа від Тіма, не хотіла, щоб їхнє спілкування припинялося і від цього ставало боляче.

Одного вечора зателефонував Олесі колишній: 

– Сьогодні якась Надя телефонувала з Італії, тебе до телефону просила. 

– Це моя подруга ще з дитинства, дав мій номер? 

– Нічого я нікому не давав, я що тобі щось зобов’язаний? 

Олеся просто кинула слухавку, і тут знову лунає дзвінок. 

– Що йому потрібно від мене? – подумала Олеся… 

– Привіт, як ти? Впізнала мене? – зaпитyвaв Тiм англійською… Олеся дуже хвилювалася, вона і слова не могла сказати. Він же говорив, що збирається в гості, але вона не думала, що до неї. 

– Я тебе можу зустріти, – сказала. 

– Не переймайся, я тебе сам знайду,  – сказав чоловік, – це буде сюрприз, – і кинув слухавку. 

– Катю, я дуже боюся, Тім хоче приїхати, а я не знаю, що мені робити… Якщо я йому не сподобаюся?

Того вечора ніхто не з’явився й Олесі наче відлягло, можливо, це був розіграш. В суботу до її квартири хтось несміливо постукав, напевно, Наталочка – сусідка, просила допомогти з домашнім завданням дітей.

Стyкiт пoвтopивcя й Олеся пішла відчиняти двері. Спершу вона побачила величезний букет червоних троянд, а за ним був він:  

– Олесю, привіт… Як твої справи? Я – Тім, з яким ти спілкувалася. Ось я тебе знайшов…

Як Ви вважаєте, чи зав’язалися серйозні стосунки між Олесею і Тімом?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector