У друга дві собаки: ротвейлер і стаффорд. Злючі, як чорти, але дресировані ідеально

У друга два жахливих кобеля: ротвейлер і стаффорд. Злючі, як чорти, але дресировані ідеально. Від гріха подалі він гуляє, коли інших собак поруч немає, щоб не провокувати.

І ось зустрілися, стоїмо куримо. А ці два дивака замість прогулянки додому просяться. На питання «що за фігня» з’ясувалося, що у них там … дочка!

За тиждень до цього пси на прогулянці прийшли до нього з видом «відкинемося, але не визнаємо». І запросилися додому. У ротвейлера в пащі явно щось є … виявилося кошеня! Напівсліпе, блохасте, вся морда в гної! Подивився Вовка на псів і взяв дитинча додому.

Дружина серед ночі дістала пляшечку і суміш для немовлят — це особиста жіноча магія. Як він відмивав кошеня і виводив бліх — це жах. Його потім трясло, хоч мужик не нервовий.  Кошеня вижило. А пси з’їхали. Поки кошеня мили — обидва сиділи зайчиком і витріщалися не моргаючи.

Гріють дитину так: один лежить завмерши з виряченими очима, на ньому кошеня. Другий відпочиває. Потім міняються. Кошеня поповзло — ці два козла за ним носами ведуть, дихати бояться. Гуляти перестали — справу зробили і додому! Сусід зайшов, так вони встали, собою дитину закрили і гарчать.

На найменший писк кошеня несуться рятувати.

Ось такі собачі батьки. А з чого їх заклинило, звідки кошеня і де мати — так і залишилося невідомим. Тіла кішки господар не знайшов, хоча все облазив заради чистої совісті …

I
Загрузка ...