У горщик під вазон сиплю зерно – метод моєї бабусі з 70-х років

Зараз на прилавках магазинів можна побачити велику різноманітність добрив для різного виду рослин та зі спеціальним призначенням. Правда, раніше не було такого вибору й наші бабусі користувалися підручними засобами. Одним з них було зерно. Звичайне зерно просто засипали на дно горщика вазону, щоб отримати гарне цвітіння герані та інших рослин. 

І найголовніше – цей метод дійсно діяв, і ще досі залишається інколи навіть ефективнішим від дорогих добрив. Це найкращий засіб для вкорінення рослин, варто лиш запастися пшеницею та вівсом. 

А зараз я хочу вам пояснити детальніше, як краще використовувати зерно. 

Найчастіше цей засіб використовували для пересадки квітки або вкорінення живця. Для цього в горщик насипали землю (найкраще підходить земля з власної ділянки, де росла кропива). 

Далі потрібно зробити ямку на 4 см посередині горщика. Туди насипати трішки вівса або пшениці. Обирайте таку кількість, яка найкраще підходить для розміру горщика.

Далі беремо саджанець або держак, вставляємо в зерно й зверху засипаємо землею. 

Вже після першого тижня ви побачите сходи зернових. Коли вони будуть понад 1 см висотою, їх потрібно обрізати в рівень землі. Паростки обрізати до тих пір, поки вони не припинять рости. 

Поки проростають зерна, вони насичують коріння саджанця корисними речовинами й він приживається значно швидше. До того ж рослина потім добре і довго росте без всякої підгодівлі.

Ось такі використовували зерно ще наші бабусі!

Ви знали про такий спосіб?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: