У Харківській області пенсіонерка зберігала кукурудзу в раритетному саквояжі Louis Vuitton від 1880 року

Чим ми більше ми старіємо, тим рідше позбуваємося непотрібних речей.

Це стосується і нашої історії. У старенької бабусі з Харківської області в підсобці стоїть справжній раритет.

Бабуся проживає в невеликому українському містечку Зміїв. Жінка сприймала саквояж, як звичайну скриню. Не подобалися їй лише ці незрозумілі літери та знаки на ньому. А згодом бабуся й взагалі перестала звертати на них увагу. 

Як тільки жінка не використовувала цю скриню протягом життя: в останнє вона виконувала функцію місця для зберігання кукурудзи.

Одного разу відвідати бабусю прийшли її онуки. Ось вона їх і попросила принести трохи кукурудзи з підсобки.

Онука, побачивши саквояж, не могла повірити свої очам:на скрині були написані літери – “Louis Vuitton. Made in France “. Дівчина була шокована: “Звідки в маленькому містечку у бабусі-пенсіонерки така річ від відомого французького бренду?”

Бабуся ж відповіла, що ця скриня була у батьків ще до її народження.

Після експертизи, було виявлено, що це дійсно оригінальна скриня. Приблизний рік випуску – 1880-й, а орієнтовна вартість, близько десяти тисяч євро.

“Зміїв настільки модний, що тут навіть кукурудзу зберігають в модній валізі”, “Пощастило спадкоємцям бабусі”, “В цих Луї Вітон тільки кукурудзу і зберігати”, – так жартували користувачі соціальних мереж.

Так що моя вам порада: навідуйте частіше своїх бабусь і дідусів, можливо, і у них давно порошитися що-небудь з Louis Vuitton, Chanel або Lanvin.

Щоб Ви зробили з такою знахідкою?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Adblock
detector