У кожної жінки є той один чоловік, почуття до якого не зникнуть ніколи

В жінки в пам’яті залишається той один чоловік. Хтось подумає, що це просто кліше, але, як на мене, це правда. 

Раніше він був частинкою тебе, сенсом твого життя — а зараз залишилися лише одні спогади, які гріють душу. У кожної жінки в пам’яті залишаються ті стосунки, після яких надовго залишається порожнеча, а інколи трапляється й таке, що її ніхто вже і не зможе заповнити. 

Проходить багато часу, поруч може бути вже інший чоловік, який також кохає тебе, і ніби ти відчуваєш до нього такі ж емоції, однак в пам’яті зринає образ того іншого.

Він постійно виникає в твоїй голові і переслідує тебе в думках час від часу. Не те щоб ти фантазувала про нього кожен день. Спогади про нього виникають самі по собі.

Ти не розумієш, що в ньому є такого, що тебе тримає ще досі. Ти пам’ятаєш його посмішку, його запах та теплі обійми. Ти згадуєш, які метелики в тебе були в животі поруч з ним, і з яким захопленням він дивився на тебе. Ти згадуєш той період, коли після важкого дня, ледь вистачало сил привести себе в порядок і ти летіла до нього, в будь-яку пору дня чи ночі. Ті дні були такими безтурботними та щасливими. Але зараз вже не так…

І потрібно рухатися далі. Ілюзії вже давно розчинилися…

Після цього чоловіка пройшло багато часу, багато нового досвіду і зараз ти зовсім інша. Ти розумієш, що зараз навіть ти б і не змогла бути з ним, адже тоді все було безвідповідально і не те, що тобі потрібно зараз.

Але спогади будуть, можливо, і не про нього, а про той прекрасний період життя, овіяний романтикою літніх вечорів та прогулянок  до сходу сонця. 

Але зараз ти створена для іншого кохання, для дорослої любові, усвідомленої, так, щоб до кінця життя. І тому все це слід відпустити.

І сум може приходити ще протягом життя, але це не означає те, що ти готова знову все повторити. Цього вже нікому не потрібно. 

Можливо, це просто ностальгія…

З кожним розставанням ми відпускаємо частинку себе. Ту, яку ми добровільно віддаємо іншій людині. Тому не дивно, що це залишається з нами, адже це наші спогади, наш досвід, наше життя.

Чи згідні ви з цими думками?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: