У листопаді у чоловіка був день народження. Я дещо приготувала, накрила стіл, чоловік запросив свою маму. Спочатку вона сказала, що я могла б приготувати і більше, мовляв, вчитися мені ще і вчитися, бо господиня я ніяка

Я навчалася в іншому місті, після університету знайшла тут хорошу роботу, то ж залишилася. Трошки назбирала коштів, ще доклали мені батьки, і купила квартиру. Згодом познайомилася з Сергієм – він мій співробітник, довго не зустрічалися, вирішили одразу одружуватися, обом вже було по 27 років. 

От проживаємо ми вже шість років щасливим сімейним життям, якби не одне але – свекруха, яка не злюбила мене чомусь з самого початку. Я думала, що вона згодом змириться з вибором сина, особливо після того, як я народила їй онуку, але нічого не змінилося. Жінка і надалі намагається посіяти між нами непорозуміння. Я просто не розумію, яку ціль вона переслідує, хоче, щоб ми розлучилися чи що?

Зараз її дуже дратує те, що після народження дитини ми найняли домробітницю. Я просто фізично не встигаю і на роботу, і з дитиною, і прибрати й чоловіка нагодувати. Як на мене, вона мислить старомодно. От нещодавно святкували день народження чоловіка, то я зробила м’ясну запіканку, канапе, два салати й сирну та овочеву нарізку, а ще купила торта. От що нам не вистачить? Чоловік ще запросив матір на святкування, я вважаю, що на чотирьох людей достатньо і не варто переводити продукти.

А вона одразу почала говорити, що якби я любила свого чоловіка, то б приготувала більше. Проживаємо ми в моїй квартирі, але свекруха постійно приходить до нас додому й розповідає чоловікові, яка я недолуга, і робить це при мені і моїй дитині. 

Вона взагалі мені не допомагала після народження дитини, добре, що хоча б на перший місяць приїхала моя матір, хоча живе вона далеко. 

Якщо інші бабусі гуляють зі своїми онуками, то вона приходить лише, щоб мене вичитувати. І взагалі, яка їй різниця, приходить до мене домробітниця чи ні. Я ж наймаю її за свої гроші і нічого в свекрухи не прошу. Дуже шкода, що мої батьки далеко, може, хоча б вони мене підтримували. 

Розмовляла зі своїми колегами, так ті мене звинувачували, що я сама винна, треба було з самого початку поставити її на місце. Я завжди думала, що в мене будуть хороші стосунки зі свекрухою, але вона виявилася не хорошою жінкою. 

Якби ж вона мене вдома тільки обмовляла, але ходить і всім друзям розказує, що я ледащо. Хоча розумні люди просто з неї насміхаються, адже знають, що я не просиджую вдома, а заробляю гроші.

Можливо, вся річ у тому, що свекруха живе одна. У неї багато нерозтраченої енергії. Ну як же мені бути? Я дуже втомилася. І не тільки я. Навіть чоловік вже почав робити матері зауваження, але я не хочу, щоб у них псувалися стосунки.

От як мені налагодити з нею відносини? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector